Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha ugysem utasit el (nem....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ugysem utasit el (nem. Utasithat el mert en vagyok az Isten pasi aki eleg ronda, de akkor is kiraly) el egy lany, akkor mierr nem mertek odamenni fiuk a lanyokhoz?

Figyelt kérdés
Minden lany azt mondja, hogy menjetek oda a lanyokhiz, merr nem harapnak, kedvesek es nem.elutasitoak. Szoval tuti a siker az ide irkalo lanyok szerint. De akkor mierr nem mernek megsem odamenni a fiuk a lanyokhoz ha ez igy mukodik?
2012. okt. 26. 10:15
 1/10 A kérdező kommentje:
Debreczeni Zita meg Bodi Szilvi is mikor szinglik voltak akkor azon sirtak a fokusznak, hogy.nem mernek.odamenni hozzajuk a pasik, nem ertik hogy miert. De ha nem.elutasitoak a lanyok es.tenyleg olyan kedvesek?aranyosak ahogyan ezt a gyks lanyok valljak a tobbi notarsukrol, akkor kerdem en, hogy hol itt a gond? Majd en.is.odamegyek egy buliba egy csajhoz de ha elutasit akkor megmutatom.neki a gyks lanyok kommentjet, hogy ilyet nem.tehetsz, mert muszaj.velem.jarnod.
2012. okt. 26. 10:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Megszólalt Mr. Nagyképű :-)
2012. okt. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha csak nem nézel ki valami extrém jól, vagy nincs sok pénzed, akkor olyan bunkó módon hajtanak el, hogy még te kérsz elnézést azért, hogy egyáltalán létezel. Harapni nem harapnak, de úgy legyalulják az önértékelésed, mintha egy úthenger menne keresztül rajtad. De ettől függetlenül próbálkozni persze kell, ha nem akarsz egyedül maradni. Ez olyan, mintha vaksötétben kellene egy csomó szúrós sündisznó között kellene megtalálnod azt az egy kiscicát, aki majd dorombolva hozzád bújik.
2012. okt. 26. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tudod ez azért van, mert az emberek többsége a saját tapasztalataiból építkezik, és nem abból, amit a Fókuszban mondanak, vagy az ide irkáló lányok írnak. Ők csak azért írják, hogy kedvesek és nem elutasítóak, mert a kognitív disszonanciájukat csökkentik ilyen módon (Nem én vagyok a hibás, nem vagyok bunkó, a pasik a gyávák, hogy nem mernek odajönni hozzám). A valóság tényleg az, hogy a csajok nagy része úgy hajt el a f@szba, hogy utána azon gondolkozol, hogy leugorj-e a hídról vagy ne (na jó, ez azért kicsit túldramatizálás:)).
2012. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De akkor ennek amit az utolso mond, miert mondjak itt a lanyok az elelnkezojet?
2012. okt. 26. 11:02
 6/10 anonim ***** válasza:

át kell törni a gátat magadban, eleinte mindenki azt érzi meg attól fél, hogy el foják küldeni őket, de 2-3 pozitív caslódás után rájösz hogy nem minden csajra igaz ez(persze lesz olyan is aki elküld)


A lényeg hoyg sok nromális csaj van, ha nem vállalod túl magad, sé ráadásul normálisan szólítod le a csajt, nem valami idióta dumával, akkor 10-ből 8 nem fog elküldeni ez tutti, és ha ezt meg is tapasztalod akkor utána már bátrabb leszel.


Görög zitához meg azért nem mertek oda menni, mert nem elég h dögös, még híres, gazdag, viszonylag értelmes is , ehhez már komoly önbecsülés,(vagy önkritika hiánya) kell, hogy legyen bátorságod odamenni.

2012. okt. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-os válaszoló. Te vagy lány vagy, vagy pedig oltári szerencsés, esetleg jóképű, de nem tudom, honnan szedted ezt a 10-ből 8 nem fog elküldeni arányt. A valóságban, illetve a többségnél ez nem állja meg a helyét. 2-3 pozitív csalódáshoz olyan 40-50 lány kell, és ez a minimum. Ha nem nézel ki jól, akkor még ennél is sokkal több kell.
2012. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
8-as vok, hát én ezt tapasztaltam, nem tudom miért, persze csúnyának nem mondanám magam, sőt buszról rendszeresen integetnek csajok, meg rámköszönnek ismeretlenek, dehát sztem ez lényegtelen, csak tudni kell kihez érdemes odamenni, sztem mindenki találna olyat bőven, aki nem küldi el.
2012. okt. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8-as, ez nem lényegtelen, mert neked már akkor alapból van valami pozitív élményed. Rád köszönnek ismeretlenek, integetnek a buszról csak úgy? Ezek olyan élmények, amik szerintem a férfiak legtöbbje számára teljesen ismeretlen. Sokszor egy kicsike mosolyért is "vért kell izzadni" ha nem nézel ki jól.
2012. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Istenem!


Ha már kérdést írsz ki,használd már azokat a r.hadt ékezeteket!


Azért nem mernek odamenni,mert ezek nem férfiak,hanem KISFIÚK!

Maradjanak egyedül.

2012. okt. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!