Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan lehet tudni megalázkodá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni megalázkodás nélkül, hogy melyik nőnek van barátja?

Figyelt kérdés
Leginkább korosztályom figyelgetem (22-26 között)... Vannak szimpatikus nők, de sosem tudom, hogy van-e barátjuk. Az meg nagyon kínos, ha odamegy az ember és megkapja így foghegyről hogy "van barátom" - rosszabb esetben "van pasim" bár ez utóbbinál nem éreznék nagy veszteséget. De megalázkodás vagy "előretörés" nélkül van-e ennek valami látható jele? Nem lenne jó belefutni egy sallerba.

2016. márc. 9. 20:47
1 2
 1/20 Sunshinedoll ***** válasza:
90%
Nincs. Egy nőre sincs ráírva :D
2016. márc. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem mitől megalázó... Ez a duma egyébként akkor is gyakori ha egyszerűen nem tetszel nekik.


De hogy a kérdésre is válaszoljak: Egy szép nőnek akkor és csak akkor nincs barátja, ha nem akarja, hogy legyen. Ezt vésd az eszedbe.

Az átlagos külsejű lányoknál már előfordulhat a dolog, de ritka.

A ronda nők lehetnek valós szinglik, bár szexre ők is találnak partnert ha akarnak.

2016. márc. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ha vannak közös ismerősök. De ha nincsenek, akkor sem hiszem, hogy megalázkodó lenne a kérdés, hogy éppen jár-e valakivel vagy sem.
2016. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%
Hát legelegánsabban úgy lehet kideríteni, hogy úgy beszélsz vele, mintha lenne párja. Pl. meghívod a 10. pálinkafesztiválra mert jó buli lesz és hozza el nyugodtan a barátját is. Erre ő vagy tagadja, vagy bólint rá.
2016. márc. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

#2


Részben ettől megalázó - döntsd el hogy most igaz-e. Illetve utána már tudni fogja, ha rákérdezel hogy akarsz tőle valamit. Alárendelt helyzetbe kerülsz. Mondjuk szerintem minden esetben mikor odamegy csak úgy eg férfi egy nőhöz akkor alárendeltségbe kerül. Neki kell majd kapálóznia a nő meg esetleg hajlandó engedni neki. Bár azt nem értem ha így van, akkor hogy alakulnak ki szerelmek...?


Amúgy elég lehangoló amit írsz, remélem nincs igazad.

2016. márc. 9. 20:52
 6/20 anonim ***** válasza:
Normál esetben semmi alárendeltség nincs a kezdeményezésben, mert nem kapálózásról meg engedésről van szó, hanem kölcsönös érdeklődésről.
2016. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Ja, így alakulnak ki a szerelmek.
2016. márc. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

beszélgetsz vele és beszélgetés alatt vagy kiderül hogy van pasija vagy kiderül, hogy nincs.


Amúgy meg ha egy lány az átlagostól szebb, akkor 100%, hogy van pasija, szóval kár is rákérdezni.

2016. márc. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
vagy még rosszabb esetben azt mondja, hogy "köszi ma már dugtam" :DDD
2016. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#6


De ha az egyik fél kezdeményez - ami általában kötelezően a férfi - neki kell "hódítani" meg "udvarolni" meg ilyenek akkor az csápolás, kapálózás a nő kegyeiért. Egyéjszakáséknál főleg, de normális esetben... Én nem tudom. Hogyan lehet eléri a kölcsönös érdeklődést? Én sosem látok érdeklődést egy nőn sem. De valahogy el lehet érni hogy beleszeressenek az emberbe, nem?

2016. márc. 9. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!