Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek vele sikeresen?

Figyelt kérdés
Egy hónapja regisztráltam társkeresőre, most megismertem egy 25 éves srácot.Szimpatikus, sokat beszélünk,telefonon és skypeon is, az elmúlt két hétben. Találkozás még nem volt, mert munka miatt vidéken vagyok, és csak jövő hét végén megyek haza. Azt mondta, hogy ő egyszerre csak egy emberrel levelez, ismerkedik,mégis majdnem minden este fent van társkeresőn, nekem meg csak 2-3 naponta ír. Én sem levelezek mással, belépni már nem is szoktam (igen,csak annyit, hogy megnézzem fent van e :D max ennyi erejéig lépek be). Ő már 2 éve regisztrált, ez is kicsit aggaszt. Szerintetek komolyan vehetem? Vagy túlagyalom? Én azért örülnék, ha többet írna. Az elején elég sokat írtam, de most igyekszem visszafogni magam, és csak annyit írni, hogy még ne legyen sok. A kérdésem azért az ami, mert nem szeretném elcseszni, mostanában azon kapom magam, h szinte mindig rá gondolok...23/N
2016. márc. 8. 00:11
 1/4 A kérdező kommentje:

bocsánat egy kicsit ellentmondás van, szóval nem sokat beszélünk telefonon és skypeon, a sokat jelző elmaradhat..

azt elfelejtettem írni, h fb-n is elég sokat látom fent.

2016. márc. 8. 00:12
 2/4 anonim ***** válasza:
És szerinted mit csinál a társkereső oldalon minden este? Novellákat olvas? Recepteket keres? Csajozik? Mit gondolsz arról, hogy még nem is találkoztatok, de már hazudik? Ok nélkül, hiszen nyugodtan elmondhatná, hogy egyelőre, amíg csak így alakulófélben vagytok, addig mások is képben vannak.
2016. márc. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Onnan gondolom, hogy lehet, hogy csak megszokásból felmegy, de nem aktív, hogy amit egyszer este fél kilenckor küldtem el neki, azt két órával később olvasta el.Bár tényleg nem tudhatom. Nálam csak a facebook szokott úgymond megszokásból menni alatta, társkereső soha.
2016. márc. 8. 00:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Találkozz vele, de légy résen.
2016. márc. 8. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!