Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ahhoz, hogy egy 20-21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz, hogy egy 20-21 éves lánnyal tudjak összejönni, hány éves koromig kell várnom, hogy ne a korom miatt utasítsanak vissza? 28-30?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés, de én komolyan gondolom. 23/F
2016. márc. 5. 20:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretnék nem pesszimistán hozzáállni, tényleg, de nem igazán megy.
2016. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Ha meg 30 leszel, akkor meg már öregnek számítasz a legtöbb 20 évesnél, és amiatt nem fogsz kelleni :D
2016. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

(11)

Az egésznek annyi a kulcsa, hogy próbálj meg optimistán állni a dolgokhoz, és akkor minden sikerülni fog. :D

De, ha már itt tartunk, akkor én is kesereghetnék amiatt, hogy a legtöbb pasi nem szereti az ambiciózus nőket. :D

2016. márc. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#14 Mi az, ami szerinted elijeszti őket?


Nincs skalpgyűjtő mentalitásom. Én csak végre olyasvalakivel akarok lenni, aki ugyanolyan, mint én.

2016. márc. 5. 22:13
 15/20 A kérdező kommentje:
Bocs, #13 akart lenni.
2016. márc. 5. 22:14
 16/20 anonim ***** válasza:
Lassan már kétoldalú lesz a beszélgetés, de most te is általánosítottál ám :DDDDD
2016. márc. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Hát, lehet, hogy volt pár rossz élményük a pasikkal és azt hiszik, hogy a korosztályod csak kihasználná őket. Mondjuk, félig-meddig van valóságalapja, mert én még nem találkoztam olyannal, aki ennyi idősen komolyabb kapcsolatra vágyott volna. :D
2016. márc. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

(16)

Csak arra akartam volna felhívni a figyelmet, hogy ha nagyon akarnám, akkor én is dobálózhatnék veletek. :D De nem teszem. :DD Ha pedig mégis úgy jött le, akkor elnézést kérek. :D

2016. márc. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, a párom 20. Értelmes, intelligens, idősebbnek néz ki. Elég sok olyan pasit ismerek, akiknek akár 4-5 évvel idősebb barátnőik vannak. Szerintem amiről te beszélsz, csak bizonyos körökben működik, de egyáltalán nem látom általános jelenségnek. Máshol kell próbálkozni.
2016. márc. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Engem inkább a 21-26 közötti férfiak érdekelnek hiába mondja sok pasi, hogy a nőknek ilyen korban 30 körüli kell. De az, hogy ilyen korosztályban keresek nem változtat az igényeimen. Ez persze nem azt jelenti hogy valami magát menőnek gondoló macsót akarok de nem fogok a saját szintem alá menni hiába hisztiznek, hogy nagyok az igényeim. (: 21/L
2016. márc. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!