Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a harminc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a harminc év körüli férfiak, ha megtudják a korom már nem is beszélnek velem?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Azt mondják, hogy érettebb vagyok a koromnál és mindig idősebb társaságban voltam...

Mostanában próbálok úgy ismerkedni, hogy abból akár randi is lehessen, de amikor túl vagyunk 1-2 óra beszélgetésen, jókat nevettünk együtt, akkor szóba kerül a kor... Itt, amikor elmondom, hogy még egyetemre járok és 2 éve érettségiztem általában lesajnáló mosolyt kapok és onnantól kezdve megszűnik a kommunikáció. Miért? :D


2015. okt. 10. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknak ez nagy korkülönbségnek számít, másik generációnak. Akármennyire is érettebb vagy a korodnál, ez problémát jelenthet.

Nem mindenkinek persze, vannak olyan férfiak, akik kifejezetten szeretik a jóval fiatalabb lányokat.

2015. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ezt értem. Meg azt is, hogy ugye egy dolgozó és egy tanuló ember életvitele nagyon különböző, de azt nem tudom megemészteni, hogy egy jóízű beszélgetés után, amiben egyáltalán nem érződött a generációs probléma, e miatt nem kerül sor újabb beszélgetésre sem.
2015. okt. 10. 12:13
 3/13 anonim ***** válasza:
34%
Én 27 vagyok és már nekem is sok lenne. Bár inkább az zavarna, hogy te még egyetemista vagy és ott bizony sok a buli és az egyéb dolgok..
2015. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Még nagyon fiatalka vagy, látszik. :)

Egy kapcsolat nem azon fog múlni, hogy volt egy-két jóízű beszélgetésed valakivel.

Lehet, hogy jól eldumálgattok, de ez önmagában nagyon kevés egy kapcsolathoz.

2015. okt. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem rögtön kapcsolatot írtam, hanem újabb találkozást/ randit.
2015. okt. 10. 12:18
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

De értsd már meg, hogy ők úgy érzik, hogy egy korban hozzájuk illő nő lelkileg is jobban illene hozzájuk, vagy hogy esetleg idővel majd kiütközne a korkülönbség. Maga miatt a korod miatt tartanak túl fiatalnak és nem azért, mert nem tudtok együtt jókat nevetgélni, EZÉRT nem akarnak még csak randit sem tőled.

Mondjuk ehhez ezért még kicsit lehet, hogy érned kell, hogy megértsd. Tényleg van, akiknek ez nagyon számít.

2015. okt. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 RRR ***** válasza:
akár félhetnek attól is,hogy folyamatosan ostromolnának más férfiak és nekik mindig bizonyítani kell
2015. okt. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ja, érett mi? Annyira érett vagy, hogy fel sem merül benned, hogy mekkora különbség van egy 20 éves és egy 30 éves lelki és párkapcsolati igényei között. Egy 20 éves még csak épphogy felnőtt, vagy még sok esetben gyerek, egy 30 éves meg már (a legtöbb esetben) bőven megtapasztalta, hogy milyen az élet, milyenek az emberek és ez alapján formálódtak meg az igényei. Tapasztalatból mondom, egy átlag 20 éves lófa$zt se tud a világról egy átlag 30 éveshez képest, természetesen te nem gondolod magad átlagosnak, holott azoknak a láncai a legvastagabbak, akik szabadnak hiszik magukat.

Azt feltételezed magadról, hogy hozzád egy 30 éves illik, vagy egy olyan korú. Had kérdezzem meg, milyen alapon? Egy két visszajelzés alapján, ami szerint te állítólag érettebb vagy a korodnál? Itt mutatkozik meg, hogy mennyire gyerek vagy még mindig. Minden tini érettebbnek hiszi magát.


Ezért nem jön össze neked ez. Ismerkedj veled egykorúakkal, bár gondolom te már látatlanban elkönyvelted a korosztályodat nálad éretlenebb bandának.

2015. okt. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
+1
2015. okt. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nálam inkább felcsillan a szemük, ha megtudják a korom (21). XD

De egyébként igazad van, aki komoly kapcsolatot akar, az jobban szeretné általában, ha már legalább ezzel a suli résszel végeztél volna. Tapasztalat.

Pár év múlva nagyobb sikered lesz. ;)

2015. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!