Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy a harminc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a harminc év körüli férfiak, ha megtudják a korom már nem is beszélnek velem?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok. Azt mondják, hogy érettebb vagyok a koromnál és mindig idősebb társaságban voltam...

Mostanában próbálok úgy ismerkedni, hogy abból akár randi is lehessen, de amikor túl vagyunk 1-2 óra beszélgetésen, jókat nevettünk együtt, akkor szóba kerül a kor... Itt, amikor elmondom, hogy még egyetemre járok és 2 éve érettségiztem általában lesajnáló mosolyt kapok és onnantól kezdve megszűnik a kommunikáció. Miért? :D


2015. okt. 10. 12:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Párom 31 éves én 27, amikor először találkozott hugommal egy kissé éretlennek, szinte gyereknek találta. Húgom akkor 21 éves volt. Egyetemista. Nem éretlenebb a koránál. Szerintem 10 év már aggályos, persze egyénfüggő a dolog. 30 écesen egy embernek már más dolgok is számítanak mint egy 20 évesnek. Egyébként érdekes, hogy ahány ember érettebbnek mondja magát a koránál azok szinte sose azok.
2015. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Igazából nekem is akkor változott sokat az életem amikor elkezdtem dolgozni. Voltak kapcsolataim, de mindegyik lány tanuló volt. Nagyon jó volt minden... éa mindegyiknek úgy lett vége, hogy egyszer elmentek bulizni...

Haveri találkozó, osztálykirándulás, sima esti barátnős buli. Minden volt, és mindig jött valaki helyettem aki nem dolgozik, közelebb van, többet lehetnek együtt. Nem számított mennyire szerettem és hogy mindent megtettem érte. Amikor dolgoztam, ő egyedül volt.

Valami nagy dolog kellene hozzá szerintem hogy újra sulis lánnyal legyek kapcsolatban. Szerintem érthető ha ezek után nehezebb bízni az ilyen lányokban.

25F

Egyébként amikor egyetemre jártam és tanulnom kellett mondjuk a vizsgákra, zh-ra, akkor ugyanez volt a helyzet. Ha nem tudtam minden percben foglalkozni vele..

2015. okt. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Olvasom a hozzaszolasokat es megdobbenek ezeken a valaszokon. Nem feltetlenul a korod mutatja meg mennyire vagy erett. Valaki meg 35 evesen is anyuci kisfia/kislanya. En szerintem sokkal tobb nehezseget megertem, mint a kerdesre valaszolok. Ettol fuggetlenul tudom, hogy van hova fejlodnom es dolgozom is rajta. Inkabb az a fontos, hogy milyen csaladi korulmenyek kozott nottel fel, milyen kulso tenyezok ertek teged es erre te, hogyan reagaltal. Hidd el ha erett vagy es mellette fiatal az nem hatrany max eretlen tacskokal ismerkedtel eddig, azert tapasztalod ezt. Vagy magukban nem biztak elegge, hogy ok vajon eleget tudnak e nyujtani neked. Mivel nem ismerlek nem tudhatom milyen vagy, de gondoltam leirom a velemenyem.
2015. okt. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!