Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Három éve egy velem egyidős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három éve egy velem egyidős lány visszautasított a korom miatt. Csak a fiatalabb korosztályban szabadna ismerkednem? 23/f

Figyelt kérdés

Hosszasan próbáltam elemezni és feldolgozni a társadalom kesze-kusza szabályait, míg rá nem jöttem, hogy a nők mindig idősebb férfiakkal jönnek össze. Mert csak mellette tudják nőnek érezni magukat. Akik meg fiatalabb "fiúk", azok pedig mind éretlen kis tacskók a szemükben. Az idősebb pedig feltudja mutatni az egzisztenciát és munkáját. Ha egy nő idősebb férfival ismerkedik, az oké, mert így van a társadalom rendje. Viszont ha egy férfi fiatalabbal, akkor "selejt, mert nem kellett a saját korosztályának". Férfiak meg élvezik, mert hát "milyen kis naiv" meg "friss hús".


Így hát nekem is fiatalabbakkal szabadna csak ismerkednem. De nem akarok. Nekem olyasmi lány kellett, mint aki ő volt három éve. Nem akarom magam látens pedofilnak érezni magam, még 17-19 is túl kevés. Engem nem érdekel a "friss hús" és "feszes cicik". Mi lenne a közös téma? Jaj milyen volt a röpdogád/zh-d a suliban, nekem meg mi volt a munkahelyen? Hogyan lennék képes egy nálam fiatalabba beleszeretni, amikor ő nem érezné át azokat a problémákat, amikkel én szembesülök (munka, albérlet fenntartása, célok tervezése), csak szépen beleülne a jóba? 40 éves koromig kell várnom, hogy olyasvalakit találjak, mint aki ő volt három éve, hogy egyenrangúak lennénk? Ezt nem tudom elfogadni.


Mostmár túlmentem. Valaki segítsen feldolgozni!! Kérlek mondjátok, hogy csak túlvariálom az egészet. Mi lenne ehelyett a helyes gondolatmenet? A végén még leiszom magam.


2015. okt. 6. 16:28
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
Egy csaj küldött el a korod miatt. EGY. Próbálkozzál még nyugodtan, a 20alattiakat meg felejtsd el.
2015. okt. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy lány ennyire ki tudott borítani?
2015. okt. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Túl sokat rágódsz a nők szellemén, személyiségén, intelligenciáján.

Ami legyen fontos neked a nőkben: Külsőre az arcuk szépsége és a szép alkatuk. Belsőre pedig hogy milyen kedvesek, aranyosak, törődőek, gondoskodók és mennyire szeretnek téged.


22 éves srác vagyok és nálam a 16-21 éves lányok jöhetnek szóba. Belsőre pedig tényleg legyenek inkább olyan elvárásaid, hogy szeressen téged és legyen kedves és aranyos. Mit akarsz még? Igen, csak túlvariálod szerintem. Nyugodj meg és lazíts.


Az pedig hogy éppen melyikőtök tanul/dolgozik nem számít. Én még mindig egyetemre járok. De volt már olyan barátnőm, aki 18 évesen dolgozni kezdett és már saját magát tartotta fent. Kettőnk közül ő volt az aki önállóbb volt, de ez nem volt köztünk. Butaság az, hogy éket ver közétek az, hogy különböző élethelyzetben vagytok. Totálisan jól megvoltunk, miközben ő már 2 éve dolgozott én pedig 3 éve egyetemista voltam mellette.


22/F

2015. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

22 vagyok, egyetemista, és még 2 évig ezen kívül minimum az leszek (mesterképzés?). A párom 29, dolgozó ember. Együtt élünk egy albérletben, és hidd el, semmi problémát nem okoz, hogy ő dolgozik és a munkájáról, meg az ezzel kapcsolatos problémákról beszél, miközben én suliba járok, és az azzal kapcsolatos gondjaimat osztom meg vele. Ő is volt egyetemista, megérti, ahogy én is dolgoztam már életem során, nem idegenek a gondjai. Az albérlet fenntartása, célok tervezése az szerinted egy egyetemista lánynak nem problémája? Gondolod, hogy mindenki csak beleülne a jóba, és nem adna hozzá semmit? Mi közösen vettük ki ezt az albérletet, ahol most lakunk, bevételünknek megfelelő arányban ugyan, de mindketten beleadunk a fenntartásába. És még szerencse, hogy a világ nem csak ennyiből áll, hogy munka/suli és problémák. Annyi sok más egyéb dologról lehet még beszélgetni, és nekem valahogy 22 évesen sikerül elbeszélgetnem 16 évestől a 66 éves korosztályig mindenkivel, hogy ne érezzem magam kellemetlenül. Ez nem kor függvénye, inkább érdeklődési köré, tájékozottságé, odafigyelésé, ésatöbbi.


És jól mondta az egyik válaszoló: egy lány utasított el a korod miatt eddig. De mellesleg, ha 20 évesekkel próbálkozol, már jó vagy. Velük azért csak nem éreznéd magad látens pedofilnak (ami megjegyzem, még 16 évesek esetében sem élne, mert az kifejezetten a serdületlen testű GYEREKEKRE gerjed, nem a fejlett testű, naiv tinikre).

2015. okt. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először is, 23 évesen még simán tanulhatnál, tehát a zh-s korszakban még simán benne vagy. Kicsit olyan, mintha lenéznéd a nálad fiatalabbakat, mintha úgy gondolnád hogy nem érnek fel a te tudásodhoz, intelligenciádhoz. Nem érezné át az albérlet fenntartási problémáid? Komolyan ez az, ami foglalkoztat? Ugyan már, ez egyre szánalmasabb. Ne döntsd el magadban hogy 23 éves kor alatt semmi, afelé közeledj, aki tetszik. Oké, nyilván 17, 18 alatt ne legyen, az tényleg nem lenne rendben, de de azért nálad lehet fiatalabb, szerintem meglepődnél mennyi értelmes fiatal létezik. Ne ítéld el előre a kapcsolatot.
2015. okt. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 26 éves férfi vagyok, jelenleg dolgozom, de 27 évesen kezdem a mesterszakot, munka mellett. A gond az, hogy csak nappalin indul az adott szak, viszont már évek óta önfenntartó vagyok, és továbbra sem akarom terhelni a szüleimet. Tehát esetemben - és még sokan vagyunk így - mindkét dologról, az iskoláról és a munkáról is lehet beszélgetzni. Nyilván ez nem optimális állapot, jobb, ha az ember teljes egészében a tanulmányokra tud koncentrálni, de az életben sok minden nem optimális. (Meg magammal szemben is elvárás, hogy önfenntartó, önálló ember legyek.) Csak azért írom ezt, hogy lásd, mindenkinek megvannak a problémái, kortól függetlenül, és akár idősebb korban is visszazökkenhet ez ember egy korábbi életállapotba. (Mint én, aki optimális esetben 29 évesen szerzem meg az MA-diplomámat, de azzal együtt már lesz 7 év részben szakmai munkatapasztalatom.)
2015. okt. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!