Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ahhoz, hogy egy 20-21 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahhoz, hogy egy 20-21 éves lánnyal tudjak összejönni, hány éves koromig kell várnom, hogy ne a korom miatt utasítsanak vissza? 28-30?

Figyelt kérdés
Hülye kérdés, de én komolyan gondolom. 23/F
2016. márc. 5. 20:52
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Az se zavar, ha egyedül maradok addig az ideig.
2016. márc. 5. 20:54
 2/20 anonim ***** válasza:
Hmm, hasonlóképpen gondolom a dolgokat. Én is 23 vagyok és szerintem, most már simán van esélyünk a 16-17 éves korosztálynál. Sajnos az idősebbekre még várnunk kell kb addig, ahogy leírtad.
2016. márc. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem a kor számít, hanem az ÉRTELMI ÉRETTSÉG!

De ha azok a lányok a korod miatt nem jönnek össze veled, akkor ők nem érettek, tehát akkor minek akarnál velük összejönni?

2016. márc. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Az értlemi érettséget a lányok automatikusan hozzárendelték, hozzáindexelték az életkorhoz. És valóban kiemelendő az ÉRTELMI érettség, mert ez nem egyenlő a testivel. A lányok hamarabb érnek című általános iskolás biosz órai anyag a nők gyermek nemzési és ellátási érettségéhez köthető jobban és még véletlenül sem az értelmi szinthez. Végzős középiskolások már nedvesednek a 22-23 éves korosztályért.
2016. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
65%

Azért ne általánosítsatok ennyire. :D Gondolom vannak még olyanok (rajtam kívül), akiket hidegen hagy az idősebb korosztály.

De azt azért meg kell említsem, hogy a mai nők többsége csupán azért van együtt idősebb férfiakkal, mert van pénzük. Azok pedig, akik ezt nem ismerik be, az "értelmi érettséggel" dobálóznak. :D


21/N

2016. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok hülye, de kajak nem értem, hogy egy velem egykorú lány miért hiszi azt, hogy például érettebben gondolkodik, mint például én. (Amiben tény, hogy érettebbek az a szexualitás, ezt aláírom, de azon kívül miben?) Nem nagyon látom, hogy mondjuk tartalékolnának a jövőre, például, hogy ha kikerülnek az egyetemről, akkor legyen egy alap, ha még mininális is, de legyen. Lehet csak én mozgok rossz körökben, de az én évfolyamtársaimnak a legnagyobb gondjuk márciusban az, hogy melyik fesztiválon csapják szét magukat nyáron. Persze kell szórakozás is, de így is heti 2-3 alkalommal járnak ide-oda. Akkor most mi is az érettség? Érdekes módon nem hallom, hogy kb mikor szeretnék gyereket, milyen területen szeretnék dolgozni, vidéken vagy fővárosban szeretnék élni. Persze ezek rizikósak, ki tudja mi lesz, de tervezni se nagyon terveznek. Véleményem szerint én éretten gondolkodok, szeretem a gyerekeket, szeretnék családot, vannak terveim, hogy suli után melyik irány, melyik továbbképzés. Ne értsetek félre, én nem érzem ezért magam felsőbbrendűnek, de még egyszer mondom, egy területet kihagyva semmivel sem érzem magam éretlenebbnek, mint egy átlag 22 éves lány. 22/F.
2016. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok :D

6-os, nem győzöm hangsúlyozni, hogy ne általánosíts ennyire. Jó, aláírom, hogy tényleg vannak olyan csajok, akiknek semmi életcéljuk nincs, de azért nem kellene az összes hasonló korú csajt leminősíteni. :D

Az is lehet, hogy csak rossz körökben mozogtok. :D

2016. márc. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
5-ös, írtam is hogy lehet én mozgok rossz körökben, de ezt látom a velem egyidős lányok 90%-ánál, és pont ők hangsúlyozzák, hogy 30as férfiak az érettek. Megfogadtam, hogy sose fogom rá a pénzre, mert nem akarok a Gyakoris nőgyűlölő brigád tagjának tűnni, de ebben az esetben azért tényleg gyanús. Nem szerettem volna általánosítani, tényleg csak a tapasztaltaim írom le. :)
2016. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, csak néha böki a szemem, ha ennyire pesszimisták a pasik a nőkkel szemben. :D
2016. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Valljuk be, okkal...:D
2016. márc. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!