Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lányok?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Előzékeny, nem bunkó, nem nagyképű, tisztelettudó. Nem találok magamnak párt, mert nem érzem úgy, hogy találkoznék olyannal, aki hozzám illene. Nem vagyok testes, sem vékony, teljesen átlagos a testalkatom, az arcom sem csúnya. 20 éves koromra a világ legnagyobb üdítőitalgyártó cégénél vagyok informatikus. Van egy (igaz, régebbi) luxusautóm, amire én kerestem meg az árát, nem anyuka, apuka. Mégsem értem, hogy a korombeli lányok miért a "pávagatyás" bunkó srácokra buknak, akik anyuka-apuka nyakán élnek, az ő autójukat hajtva olyan jogosítvánnyal, amit szintén a szüleik fizettek nekik. Az ilyen srácokban nem látom az értelmes gondolkodást, és az életcéljuk az, hogy a sok rappből bevett szokásokat folytassák. Nem járok szórakozóhelyekre, mert úgy gondolom, hogy a diszkó nem az én világom, illetve ha ott találnék párt, nem illenék össze vele. Léteznek még igazi nők?

2016. márc. 2. 20:59
 1/7 anonim ***** válasza:
55%

"Nem találok magamnak párt, mert nem érzem úgy, hogy találkoznék olyannal, aki hozzám illene."


Itt a gond. Nem érzed, hogy találkoznál olyannal..akkor ki érezze, ha nem te? Élből elutasítasz mindenkit már ezzel a kijelentéseddel.

2016. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van igen. En se szeretem a discot, nem szeretem a nagykepu pasikat reppet hallgato izumgyuri bunko sracokat se. Szoval en pont azt kerdezem van meg olyan pasi aki nem minden pentek szombat discoba van. Szeretnek olyan pasit akivel otthon ossze lehet bujni. Filmet nezni, kellemesen eltolteni. 1-1 estet... Csak ahogy te se talalsz ilyen not mert nem keresed ugy en se talalok ilyen pasit de pl. En keresek is ilyen vagy hasonlo mentalitasu, bealitotsagu ferfit. 21N
2016. márc. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%
#2-es, Te hol keresed?
2016. márc. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat nem a neten :D van egy furcsa hely amit ugy hivnak valo elet :D na ott vannak ferfiak :D barmilyen furcsa is 😱
2016. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
#4 Nekem mondod? Én is ott vagyok :) De az, hogy való élet elég tág fogalom, arra vagyok kíváncsi, hogy aki ilyen típus, merre keres, hol számít rá, hogy találkozik valakivel (busz, üzlet, munkahely, baráti társaság stb.)?
2016. márc. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
én az vagyok normális 22/n
2016. márc. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen nők. Ők azon panaszkodnak, hogy nincs ilyen férfi. Tudom mert én is ilyen vagyok. 21/L
2016. márc. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!