Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti járnátok ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti járnátok ilyen férfival?

Figyelt kérdés

Szóval az van hogy sintér vagyok és mellékesben vágódhídon is dolgozom. Faterom is hentes volt és az ő apja is szóval abba még gyerekként beletanultam hogy kell a húst előkészíteni. Na mind1. Sintérség azért jött mert nem volt más, akkor nem kellett a vágódídra ember, aztán egy idő után nem akartam ott hagyni mert a pénz viszonylag jól jött. Az a gondom, hogy a nők nagyon rosszul viselik ezt, sőt emiatt úgyérzem hogy teljesen kizárnak a szóbajövő kanok közül pedig nem vagyok durva meg semmi. Nem értem hogy tudnék ezen változtatni mert a belemet is kidolgozom, de máshoz nem értek.

Igaz szoktunk bratyókkal vadászni és pecázni is de az csak hobbi meg amúgyis vadat csak szezonban lehet lőni ami évente nem tart túl sokáig. Hol tudnék szerintetek barátnőt találni ?



2016. febr. 28. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Első kérdésedre válaszolva nem járnék, de nem feltétlen a foglalkozás miatt. Azt sajnos nem tudom hol találsz ilyen lányt.
2016. febr. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kamu
2016. febr. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kamu.
2016. febr. 28. 22:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért lenne kamu van ilyen,nem tudom eldönteni,hogy járnék-e veled az sok máson múlik
2016. febr. 28. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
23%

Őszintén? a pokolban, remélem is, h nem lesz csajod.

Nekem a no.1 tulajdonság egy férfiban az az, ahogyan azokkal bánik akik védtelenek vele szemben, az állatokkal (és itt nem a tenyésztőtől vett, törzskönyvezett, tütü ruhás yorkira gondolok, de nem is a kis édes cicára)

vadászni, pecázni? mióta hobbi szenvedést okozni, ha nem lenne elég a munkád

és tudod mit egy sportban a feleknek egyenlő esélyük van, egy Usain Bolt nyilván nem ugyanaz mint egy fél lábú valaki, majd ha a vadat futva elfogod, torkát elharapod, és nyersen meg is eszed, na majd akkor barátom, akkor

2016. febr. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Kisboltos ***** válasza:

Tomboy666 te igen retardált vagy, már meg ne haragudj.


Szüleid hogyan ismerkedtek meg? Társkeresőt próbáltad már?

2016. febr. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem járnék. Munkád is, hobbid is állatok belének a kiontása, jó kis érzelemvilágod lehet.
2016. febr. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!