Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyenek a nők elvárásai?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyenek a nők elvárásai? Nehéz ezeket az elvárásokat teljesíteni?

Figyelt kérdés
2016. márc. 2. 15:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Első: nem általánosíts!


Vegyük azt, hogy ide leírja ötven ember, szerinte mit vár egy nő.

Aztán odamész egy csajhoz, élő egyenesben, és elküld a pi.csába, mert neki teljesen más elvárásai vannak. Esetleg azzal kéne foglalkoznotok, hogy Kiss Mancinak mi az elvárása, mert bejön mintállat.


Aki így tesz fel kérdést, azt minden nőnek be akar jönni, (elhiszem hogy jó lenne mindenkit levarrni. Mármint mindenkit, aki neked tetszik...), de ilyen meg nincs.

2016. márc. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én azért utasítom vissza azt a kevés pasit is, aki próbálkozik, mert senkiben nincs meg pár alapvető dolog, ami nekem nagyon fontos lenne. A tisztelet és a figyelem.

Önzők, csak magukkal törődnek, nem érdekli őket, hogy mi bajom van, hogy én mit érzek, hogy nekem mi lenne a jó... Lábtörlőnek meg keressenek mást.

2016. márc. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy milyenek? Teljesíthetetlenek. Ha van rajtad sapka, azé', ha nincs rajtad sapka, azé'. Tudod, mint a nyuszika, akit mindig megver a farkas és a róka. A hibákra utaznak, maradjunk ennyiben.
2016. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem pl kb annyi a minimum,- először is hogy ne akarjon azonnal ágyba vinni, illetve- hogy figyeljen rám, érdekelje mi van velem, de azért tolakodó se legyen. De ma valahogy már arra sem képes a többség hogy előre köszönjön... Innentől meg a többi dologról kár is beszélni.


Akinek nem inge ne vegye magára, csak utóbbi 2-3 évben ezt tapasztalom.

2016. márc. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A nőnek igazából egy komoly elvárása van: legyen mellette a férfi és támogassa mindenben úgy kb. 20 évig, amíg felnő a gyerek.

Mivel ezt előre nem lehet biztosan tudni, ezért támaszt egy csomó más elvárást, ami alapján próbál következtetni.


Igen, nehéz ezeket teljesíteni. De érdemes, nem?

2016. márc. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elárulok egy titkot. Hihetetlen, de minden nőnek más! :O
2016. márc. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!