Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az itt hangoztatott hatalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az itt hangoztatott hatalmas női elvárásokat csak a férfiak beszélik be maguknak meg egymásnak? Nőtől még életemben nem hallottam ilyeneket.

Figyelt kérdés
2016. jan. 31. 12:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

Hallani nem is fogod. A főgonosz se áll neki kérdkedni azzal, hogy kivégeztem 500.000 embert, mert élvezetet okoz, hanem ráfogja másra "nagyobb jóért", "a végső megoldás", "igazságosság" blablabla.


Aztán persze itt is így van a süket duma megvan. Egy az egyben rondának tartja a figurát, de ráfogja másra (indokot könnyá találni - sokszor arra se veszi a fáradtságot hogy hihetőt hazudjon, mert önmaga cáfol rá pár nap múlva - "nem akarok komoly kapcsolatot mert blabla" 2 nap múlva Mr.Gyurmamenőarcosgyerek mellett találod.

2016. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%
Relatív, hogy ki mit tart hatalmas elvárásnak és alap elvárásnak ami a legtöbb ember szerint teljesen korrekt ha az embernek egy ideális párkapcsolat a célja. Mondjuk kifejethetted volna, hogy szerinted mi a hatalmas elvárás. Igazából én amiket itt olvastam mint elvárás a nagy része nem volt kiemelkedő bár volt olyan is ami nagyon nem volt szimpatikus, hogy valaki azt elvárja.
2016. jan. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az itteniek szerint a saját lakás, kocsi, kockahas az alap...
2016. jan. 31. 12:37
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Nem is fogják elmondani, mert az felérne egy szociális öngyilkossággal. Képzeld csak el hogyan viszonyulna hozzájuk a társadalom, ha bevallanák, hogy a legtöbb férfit egyenesen gusztustalannak tartják és csak nagyon kevés, jellemzően jóképű, gazdag és nem utolsó sorban könnyen irányítható férfi van, akit valóban képesek vonzónak találni.
2016. jan. 31. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

Be beszéljük egymásnak? Lol:D mert Szerinted mégsincsenek a nőknek rengeteg, köztük néhány nagy elvárásaik?:)

Pedig igen:) és abból a több tucatból nagyon könnyen lehet bukni 1-2n.

2016. jan. 31. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Nem mondogatják, elvárják...

Azért nem hallod, csak érZed.

2016. jan. 31. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Kérdező a nők mindig tudnak valami kifogást találni,hogy vki miért nem kell nekik(akiátlagos)valahogy az agressziv,arrogáns,beképzelt macsók mindig a megfelelő leendő partner számotokra,ami férfiszemmel egy átlag férfinek eléggé bicskanyitogató
2016. jan. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%

Nem tudom szerintem emberenkènt és koronként változó a dolog. Ha valaki családot akar egész mások az elvárásai mint mondjuk egy 20as évei körül járónak. És ezen belül is embere válogatja mi a fontos és mi nem.

Én gyakran megkapom ismerősöktől hogy egy másik világban élek de a barátnőimen is azt tapasztaltam/tapasztalom hogy teljesen eltérő figurákat keresnek.

Szóval szerintem nem igaz hogy a nőknek nem lehet megfelelni legfeljebb nem az összesnek.

2016. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
44%

Persze. Itt rinyál, hogy nem kell senkinek. Aztán írnak neki 20an, hogy ismerkednének vele és erre benyögi kényesen, hogy ő bizony nem ismerkedik interneten.


Hát akkor .... meg magad!


Ad2, olyan vár el tőlem lakást, jó autót, egzisztenciát, akit még a tesco pénztárba se akarnak felvenni, mert nem tud fejben kivonni 1000ből 752-t.


Nem, nem magas elvárások.


Ezért is ment el a kedven a női nemtől immáron 4 éve.

2016. jan. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

ilyet én sem hallottam.

Olyat viszont igen, hogy én vagyok az 1%, ne változzak, ne legyek olyan, mint A és B - engem aamúgy nem akar, de ez az A és B megdugta

2016. jan. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!