Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért könnyebb egy elvált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért könnyebb egy elvált apukának párt találni, mint egy elvált anyukának?

Figyelt kérdés
2016. febr. 29. 10:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
mert az élet nem fair
2016. febr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert a gyerek nem az apukánál van.
2016. febr. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Mert a nők alapból jobban rajonganak a gyerekekért mint a férfiak, és húúúhaaa azért az a férfi is egy fantasztikus ember lehet aki képes a gyermekét nevelni.


Míg fordítva nem igazán imponáló.

2016. febr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
0%
Mert apukánál általában csak hétvégére kerül a gyerek. Plusz a pasik tovább maradnak jóképűek, egy nő hamarabb megöregszik.
2016. febr. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
húha, ez elég lehangoló
2016. febr. 29. 10:34
 6/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is azért,mert általában gyerek az anyjánál marad, apuka meg mehet élheti tovább független életét.Nem hinném,hogy azzal vonza a nőket amiért neki már van egy gyereke és "hú de jófej sármos apuka" vagy mert a nőt érdekelné a gyereke.Hanem mert egy családos férfinak már van egzisztenciája pl lakás,kocsi stb.
2016. febr. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Innentől kezdve akkor én ne is álmodjak arról, hogy találok új társat
2016. febr. 29. 10:36
 8/19 anonim ***** válasza:
Dehogynem találsz. A remény hal meg utoljára,soha ne add fel.
2016. febr. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6-os vagyok...miért ne találnál? Kérdés az volt,hogy kinek könnyebb?Persze attól még neked megvan az esélyed ugyanúgy. Kicsit szedd össze magad,sportolj,adj magadra külsődre,fodrász,kozmetikus stb aztán hajrá. Nem tudom egyébként hogy nézel félreértés ne essék csak azért írtam mert ezek jó dolgok és önbizalomnak is jót tesznek.
2016. febr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
ez hülyeség..
2016. febr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!