Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, akik régóta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik régóta nem találtok párt, hogyan próbálkoztok, mi a gond?

Figyelt kérdés
Milyen helyeken, módszerrel próbáltok párt találni és mit éreztek legnagyobb problémának, amiért nem sikerül?

2016. febr. 22. 14:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még 18-19 éves korom körül elküldtem pár fiút. Anyukám szerint ez a gond. Hogy nekik kellett volna igent mondani. Sorozatban 3-4 fiúnak mondtam nemet. Na azóta nem jönnek annyian. Azt hiszem, bezárkóztam az utóbbi pár évben.
2016. febr. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb probléma a sajátos életmód és világnézet. Arra nem lehet építeni egy kapcsolatot, hogy majd a másik tolerálja egy-két olyan tulajdonságért cserébe, ami megfogja bennem, úgyhogy sok ismeretségen át vezet az út odáig, aki lelki társam lehet.

Amúgy neten próbálkoztam mindig, mert úgy több embert elérek.

2016. febr. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is mindenkit elutasítottam,jó ideje egyedül vagyok. Akinek én tetszik az nekem nem tetszik,aki meg nekem kell,arra ránéznem se lenne szabad. Ez van
2016. febr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt a környzetemben nem sok olyan fiú van, akit el tudnék képzelni, mint párt, ráadásul csendesebb típus vagyok, nem olyan aki mindenkivel előre teljesen közvetlen tud lenni. Nekem kell egy kis idő.

Bízom benne, hogy ha szeptembertől egyetemre fogok járni, akkor ott kicsit jobb lesz a helyzet :)

2016. febr. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Velem pont ugyanaz a helyzet, amit a 3-as már leírt, pedig nem a suli legjobb srácát szemelem ki, szóval nem ezért van. :/
2016. febr. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mindenhol korulnezek a biztonsag kedveert. Nekem meg azert nem sikerult mert nem talaltam olyat akinek hasonlo az ertekrendje es kolcsonos a vonzalom..

De nem adom fel!:))

2016. febr. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!