Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért igaz ez nagyon sok férfire manapság?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy leszólítani is alig merik a nőket, nem hogy udvarolni.

A 20as korosztály teljesen kiábrándító, nem nagyon van különbség a tinikhez képest, maximum annyiból, hogy már eljárnak dolgozni. A 30asok kicsit jobbak, de azt elég gáznak érzem, hogy 22 évesen 30+os pasi a minimum ha egy férfit akarok magam mellé.


Aztán egy csomóan nagyobb nyafkák mint a én a nővéremmel együtt, ami szintén nagyon kiábrándító. Nem csak itt, hanem az életben is. Lemegyek valami szórakozóhelyre és jönnek ezek a nyálcsorgató majmok akik egy értelmes mondatot nem tudnak mondani. Ha pedig más közegben próbálkozom akkor az értelmesebb tekintetű srácok rám sem mernek nézni, de szó szerint pedig nem vagyok én Nap :D


Szóval mi történt veletek férfiak, hova lettetek ?



2016. febr. 29. 00:26
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
75%
Férfiak. Persze, hogy velük van csak gond. Veled nem lehet véletlenül sem. Én legalább sejtem, hogy a nőkkel mi kett. Röviden, megvette őket a nyugati világ ideológiája. Nem fejtem ki, aki érti az érti.
2016. febr. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 PearlDiver ***** válasza:

#12 ne légy naiv, ezzel a kérdéssel ugyan indirekt, de bizony privátesőt kértél :)

#15 elég jól összefoglalta a szociális-pszichológiai hátteret.

Tanácsként annyit tudok mondani, hogy ha a szórakozóhelyek nem váltak be férfilelőhelyként, akkor keress értékalapon szerveződő közösséget, olyat amivel te is egyetértesz. Egy ilyen közegben több esélyed lesz megtalálni a számodra is férfias férfiakat (mert azt remélem te sem hiszed, hogy nem léteznek).

26F

2016. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Addig keresed mig nincs meg szamodra a megfelelo, az ilyen kis felenkek is kellenek vkinek, nem ertem h miert kell beszolni, ha a 30-as kell neked, akkor az lesz, ki a tokomet erdekel egy lany rinyaja, most mar a lanyok is toljak ezt?


Egyebkent nagyon orul mindenki h egy kerdessel velemenyt nyilvanitottal, de egy vagy a sok millio lanybol te is csak, varjad a harmincasokat.

2016. márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!