Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért igaz ez nagyon sok férfire manapság?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy leszólítani is alig merik a nőket, nem hogy udvarolni.

A 20as korosztály teljesen kiábrándító, nem nagyon van különbség a tinikhez képest, maximum annyiból, hogy már eljárnak dolgozni. A 30asok kicsit jobbak, de azt elég gáznak érzem, hogy 22 évesen 30+os pasi a minimum ha egy férfit akarok magam mellé.


Aztán egy csomóan nagyobb nyafkák mint a én a nővéremmel együtt, ami szintén nagyon kiábrándító. Nem csak itt, hanem az életben is. Lemegyek valami szórakozóhelyre és jönnek ezek a nyálcsorgató majmok akik egy értelmes mondatot nem tudnak mondani. Ha pedig más közegben próbálkozom akkor az értelmesebb tekintetű srácok rám sem mernek nézni, de szó szerint pedig nem vagyok én Nap :D


Szóval mi történt veletek férfiak, hova lettetek ?



2016. febr. 29. 00:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
49%

na, mielőtt jönnek a mertsokszázelutasitásutánnemmernek kommentek :


kérlekszépen, ott vannak a barát kategóriában


majd leirom holnap privatban részletesebbeb

2016. febr. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
41%

Estét és vidámát !


Hova,hova ? Elvitte őket a cica.

Túl nagyok az igények.Ne legyen páwa,meg kölyökképű,de azért mindig álljon a cerka.Aztán még legyen esze is,meg gyúrjon is,de nem ám tészát,nem biza !

Legyen ótómobilja,amin jókat lehet furikázni.


Hova lett a sok Richard Gere ? Eltűntek a múlt ködében,már csak az őszülő halánték maradt...


Az idősebb miért nem jó ?


Egyet most jegyezz meg,de jól ! Idősebb fa nagyobb árnyékot ád !


Nyálcsorgatás hogy ne lenne,mikor villan a mini alól a bugyáresz,meg még más is,amit nem takar.Már hogy a viharban takarna az a cérnadarab.


Aztán még ott vannak a kirakott kannák.Azokra is csak pislog az ember.


Túl sok az elterelő dolog.

Természetesen a Nap nem te vagy,mert nem egy csillag vagy.

Érted kiscsillag ?

2016. febr. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
57%
Így az írásképedből ítélve én sem venném a fáradtságot hozzád.
2016. febr. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
35%
Majd ha nem kiröhögést meg elzavarást kapok, ha leszólítok valakit, akkor majd jövök.
2016. febr. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%
Jó lenne már végre, ha ugyanazt az elmélkedést fújnátok. Egyszer amiatt panaszkodtok, hogy sok férfi csüng rajtatok, és mennyire elegetek van már, máskor meg senki nem mer titeket még csak megközelíteni sem. Nagyon furcsa. Most akkor mi az igaz?
2016. febr. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
73%
Régen önbizalommal mentem oda a nőkhöz, de olyan visszautasításokat kaptam, hogy mára már kedvem sincs az ismerkedéshez. 23F
2016. febr. 29. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%
Miért mit vártál?Magamfajta átlagos foszer bemegy egy ilyen helyre és még kikéri a vodkajat,addig körülnéz és azt latja, hogy ,ilyen 3szög emberek szteroidon elő szentablettara szolizott gyerek legyeskedik a csaj körül aki termeszetesen valami kotvany20éves Audi,Bmw-vel jött (ez a"menő") vagy, 3-4 Ryan Gossling és Ben Affleck típusú csavo udvarol egy nőnek aki már szinte kiralynonek érzi magát,vagy a másik verzio hogy a baratnoivel iszogatnak és ha nem a fennt emlitett típusú foszerek mennek oda,lazán elküldenek a rakba és utána rajtad rohognek kb egész este,többi csaj vonaglik a tancteren,utana esetleg megkocogtatjak a vallad és ottvan egy csaj aki megkérdezi tőled hogy nem hivnad meg egy italra,ugyan én szivesen meghivnam de akkor látom hogy Jabbaval van dolgom.....Ennyit a szorakozohelyekrol.Azt már le se írom hogy ha nem makkos cipőben,és ingben mész kb átneznek rajtad a nők mintha te lennél a láthatatlan ember....
2016. febr. 29. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
58%
A szép nőket leszólítják. Mindig. Ugye ez tudod mit jelent?
2016. febr. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
kérdező, ez a te helyzeteden nem segít, ha megírjuk neked, hogy "miért van ez." foglalkozz azokkal, akik mások.
2016. febr. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%

Én tegnap is leszólítottam egy nagyon jó nőt, úgy tűnt én is érdeklem, de ilyen helyzetekben mindig megfutamodom a végén mert nem hiszem el, hogy tetszem neki és tényleg akarna valamit. Pedig amikor azt mondtam neki, hogy "remélem összefutunk még valamikor", mosollyal az arcán azt mondta, ő is reméli és szerinte össze is fogunk.

Én meg persze otthagytam, sem a számát, sem a facebook elérhetőségét nem kértem el, csak a keresztnevét tudom. :)


Szóval az ok az önbizalom. Az önbizalom oka pedig az egyre nagyobb női öntudat, tetszik vagy sem. Ha a nők magabiztosabbak és határozottabbak, a férfiak kevésbé azok.

2016. febr. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!