Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szemét vagyok, ha csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szemét vagyok, ha csak az igazán gyönyörű nőkért vagyok hajlandó tenni valamit?

Figyelt kérdés

Kb. minden 100-ból 1 nőt tartok igazán szépnek. Olyanokat nehéz meghódítani, sok átlagos csajnak bejövök, de valamiért úgy vagyok bele, hogy még írni is lusta vagyok nekik, vagy elmenni randira, még akkor is ha szexelnének is velem, egyszerűen még ahhoz is lusta vagyok.

Viszont azért az 1%-ért meg szinte bármire képes lennék, még beteges módon titokban követem őket, meg vájkálok a magánéletükben, kutakodok utánuk interneten stb.

Mi a véleményetek egy ilyen pasiról? 24/F


2016. febr. 27. 22:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Lemaradt az az információ, hogy megkapsz-e egyet is ezek közül a gyönyörű nők közül. Mert ha igen, akkor egyszerűen válogatós vagy, sőt mondhatjuk azt is, hogy ínyenc.


Ha viszont nem, akkor egy reális önértékelés nélküli lúzer vagy.

2016. febr. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

te jó isten, Ipkisz Láb.... egy picit tedd már félre az agyatlan tahó gyűlöleted.. :D


azzal, hogy válogatós, nincs semmi gond, ő baja, ha így jóval nehezebb a dolga. de ez a mániákus megszállottság, leskelődés, kutakodás.. na az beteg.

2016. febr. 28. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
pszihopata
2016. febr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!