Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nagy része miért olvadoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része miért olvadozik olyan pasikra, akiknek korábban gyönyörű női voltak? A nőknél ez a mérce?

Figyelt kérdés
2015. dec. 23. 09:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Akkor én kivétel vagyok soha nem néztem meg olyan férfit akinek full extràs exe van, igazából soha nem nézegettem a férfiakat.
2015. dec. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A korábbi gyönyörű nők miatt olvadoznak? Biztos vagy benne?
2015. dec. 23. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés. Sok nő meggondolatlan + még arra is gondolnak, hogy nah majd ő megváltoztatja a pasit, sőt vannak esetek, amikor az ilyen pasik sipánkodnak átlagos nőknek, hogy ők már annyira szeretnének komoly kapcsolatot és ezért meg is változnak :D
2015. dec. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
41%
Tény, hogy a nők körében népszerű srácok sokkal kelendőbbek még olyan nőknél is, akiknek érdekes módon saját bevallásuk szerint nem ez számít. Számtalan esetben tapasztaltam már értelmes nőismerőseimnél (és azok ismerőseinél) is például, hogy olyan krapek után sóvárognak, akik sóvárgásuk ideje alatt a sokadik nőt fogyasztják, miközben normális, értelmes, tapintatos, kevésbé nőcsábász típusú srácokról sírdogálnak. (Az is tény, hogy mindegyik nő ajtaján kopogtatnak ilyen férfiak, csak ők valahogy figyelmen kívül vannak hagyva.) Lehetne normális, hozzájuk hasonló felfogású barátjuk is, aki nem trófeákat gyűjtöget az ágyában, akinek még sosem volt barátnője, vagy esetleg egy, maximum két párkapcsolaton van már túl, hasonló érdeklődési körökkel, hasonló célokkal, tervekkel, de nem. Ők akkor is a jóvágású BMW-s szuperhapsira áhítoznak, aki minden hónapban beújít nők terén. Valószínűleg az ilyen férfiakban azt látják, hogy képesek a nőket lenyűgözni, meghódítani, s értenek a nők nyelvén, emiatt tűnnek vonzónak, így hát nekik is kijárna egy ilyen figyelmes férfi, holott a felszín alatt nem is biztos, hogy egy korrekt emberről van szó. Őszintén szólva én még egyetlen olyan nővel nem beszéltem, aki a szavainak tettekkel adott volna nyomatékot.
2015. dec. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát rólam például senki nem tudja, hogy hány nővel voltam már, mivel ez az én magánügyem. Soha nem posztolok ki semmit közösségi oldalakra, nem teregetem ki az magánéletemet, és senkinek nem dicsekszem el a nőkkel való kalandjaimról. Szóval azt is gondolhatják rólam, h 300 nővel voltam, vagy akár azt is, hogy 1-el sem... Szóval ha nőknél valóban ez a mérce, és engem is így akarnak méricskélni, akkor nem lesz egyszerű dolguk, mert az én életem nem nyitott könyv.
2015. dec. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
58%

Bár tudom, hogy egyesek úgy fújnak a logikára, mint macska a vízre, de itt is csak egy egyszerű logikai kapcsolásról van szó:

Adott egy férfi, akinek jobbnál jobb csajai voltak. Mit is árul ez el róla nagy általánosságban? Nyilván a szociális hierarchia tetején áll, máskülönben nem ragadnának rá annyian, ez a státusz pedig nagyon vonzó tud lenni a nők nagy részének. A "Madarat tolláról, embert barátjáról" szólás nagyon is jól jellemzi a témát. A férfi társadalmi helyzete a madár, a tollai pedig a vele lévő atomjó nők. Ha látod a tollakat, akkor már egész jól meg tudod saccolni magát a madarat is. A többi nő is csak a tollakat látja, ebből pedig azt a következtetést vonják le, hogy a madár biztos eszméletlenól jó lehet, máskülönben nem lennének ilyen tollai. Ők is a tollak közé akarnak tartozni, hogy együtt lehessenek a madárral, aki az ő következtetéseik alapján egy nagyon vonzó dolog lehet. Ennyi.

Jöhet a lepontozás! Tudom, hogy úgyse értitek meg ezt a másodikos logikát, mondjuk nekem se esnének ilyen dolgok le, ha a 4 agysejtemből csak 1 dolgozna, a többi meg azt az egyet lassítaná. Ja igen, az kimaradt, hogy egy náci nőgyűlölő vagyok. Nnna, most végeztem.

2015. dec. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
10%

Ez egy szokásos dolog a nőknél.

Ez az egyik szempont náluk: az a férfi vonzó, akire ragadnak a nők. Evolúciósan alakult így.

2015. dec. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem igazán érdekel, hogy akivel összejövök, milyen női voltak korábban. Tudtam az eddigieket nagyjából, de maguk meséltek róla, nem én kérdeztem ki senkit. Egyáltalán nem szempont nálam ez társkeresésnél.
2015. dec. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ja, és még egy: a nők kritikusak.

Ez szintén evolúciós dolog, és alaphelyzetben nem baj - de azért elég kellemetlen, ha CSAK azért pontoztok le, mert nem tetszik a válaszom. Pedig igazam van - de ugye a nők többségénél ez nem érv, nem számít.

2015. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Én azért pontoztalak le, mert rám és több nőismerősömre nem igaz, amit írsz, még így is, hogy egyébként nem tudod lecsekkolni...
2015. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!