Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nagy része miért olvadoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nagy része miért olvadozik olyan pasikra, akiknek korábban gyönyörű női voltak? A nőknél ez a mérce?

Figyelt kérdés
2015. dec. 23. 09:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

"rám és több nőismerősömre nem igaz, amit írsz"

Aha.

Szóval van 3 nő, akire ez nem igaz (vagy azt hiszi, nem igaz).

Akkor ezt nem kellene inkább megírni? Lepontozás előtt (vagy helyett - mivel nem tudhatod, hogy ez mennyi nőre illik).

Tipikus női viselkedés.


Amúgy ezt a sok okosságot nem mind magamtól találtam ki, hanem egy részét ismeretterjesztő előadásban hallottam.


De persze az írók nyilván hülyék voltak (és egyébként is: férfiak).

2015. dec. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Nekem nem imponál az, hogy hú, jó női voltak vkinek. Inkább az lehet a háttérben, hogy aki meg tud fogni annyi jó nőt, az vmilyen téren kiemelkedő, és inkább az jön be a csajoknak. Vagy a dumája, vagy a stílusa, vagy a külseje, vagy a pénze, vagy az intelligenciája, vagy bármi ilyesmi.
2015. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

5-ös: s az utcán vagy társaságban ha látnak téged az emberek: azonnal krumplizsákot húzol magadra és a nődre is? Ezen a rövideszűségen annyira jót nevettem :D :D

Vagy a kabátod alá dugod a nőt? :D :D

2015. dec. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ha akár csak egy nőre nem igaz, akkor már nem lehet írni, hogy a nők, vagy hogy minden nő, és nem 3 nőről van szó, hanem sokról, persze az értelmesebbjéről, és nem valami plázacsitriről. :-)
2015. dec. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Ha akár csak egy nőre nem igaz"

Na nem... ez nem így működik.

A nők DÖNTŐ TÖBBSÉGÉRE igaz. Méghozzá sokszor nem is tudatosan, hanem ösztönösen teszik ezt.

Van ennek magyarázata is: míg a férfi (általában!) a termékenységet keresi egy nőben, ezért aztán a szép formák, a homokóra alak, stb. elég támpont neki - addig a nő (általában!) a megbízhatóságot, életrevalóságot keresi egy férfiban, amit már sokkal nehezebb külső jegyek alapján észrevenni. Ezért aztán az EGYIK fontos támpont neki, hogy a férfit hány nő veszi körül.

Nem én találtam ki, és ez a valóság.

És ez nem leminősítés a nőkre, ahogy hiszitek. Egyszerűen ez egy olyan módszer, ami az evolúció során kialakult.

2015. dec. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A többségükre tényleg igaz. Egy srác ismerősömnek nem jöttek össze a csajozási dolgok és amikor az egyikünk csaj ismerőse, aki messze lakott eljött látogatóba, rásóztuk. A srácnak mondtuk, hogy vezesse körbe a csajt a városban. Nem volt köztük semmi, tök jól elvoltak, lett közös kép a netre, közös kajálás, hasonlók.

Kisvárosban élünk, ezért bele-belebotlottak a srác 1-2 csaj ismerősébe. Neten is ott volt a kép, szóval 'terjedt' a dolog híre.

Rá pár napra volt egy nagyobb összejövetel, amin a csaj már nem volt ott, mert hazament. A sráccal viszont szemmel láthatóan jobban foglalkoztak azok a lányok, akik eddig lekezelőbbek voltak.

Utána megkérdeztük a csajokat, hogy mégis mi változott? Természetesen tagadták, hogy a 2 dolognak köze lett volna egymáshoz. Aztán, amikor leesett nekik, hogy a csajhoz nincs semmi köze, újra csökkent iránta az érdeklődés.


De saját példa is van. Buliban egy tényleg fullos csajjal elvoltam, eltáncoltunk, elszórakoztunk éjszaka. Ott volt pont az a lány, akihez addig próbáltam közeledni, de sikertelenül. Másnap, amikor találkoztunk, szinte teljesen rám nyomult.


Nem mondom azt, hogy minden csaj ilyen, de a tapasztalataim szerint, sok igen. Fogalmam sincs, hogy ennek mi a pszichológiai magyarázata és miért érzi az összes nő úgy, hogy ezt beismerni bűn.

2015. dec. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!