Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy szemét vagyok, ha csak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szemét vagyok, ha csak az igazán gyönyörű nőkért vagyok hajlandó tenni valamit?

Figyelt kérdés

Kb. minden 100-ból 1 nőt tartok igazán szépnek. Olyanokat nehéz meghódítani, sok átlagos csajnak bejövök, de valamiért úgy vagyok bele, hogy még írni is lusta vagyok nekik, vagy elmenni randira, még akkor is ha szexelnének is velem, egyszerűen még ahhoz is lusta vagyok.

Viszont azért az 1%-ért meg szinte bármire képes lennék, még beteges módon titokban követem őket, meg vájkálok a magánéletükben, kutakodok utánuk interneten stb.

Mi a véleményetek egy ilyen pasiról? 24/F


2016. febr. 27. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Egy picit felelmetes. De megtisztelő annak az 1%-nak hogy szepnektartod őket ;)
2016. febr. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
magyarul a nők 99%-a szeretne veled lefeküdni, de te csak a maradék 1%-ból választasz.
2016. febr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
A kutakodás fura, mondjuk én is előbb tudok meg egy emberről több mindent, mint amit maga árulna el. Szeretek körültekintően járni a világban. ;) Viszont jogod van hozzá, hogy válogass, hiszen a nők is kényük-kedvük szerint teszik. :D
2016. febr. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
#2 mindig az kell az embernek, akiket nem kaphat meg.
2016. febr. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%

Az első rész, hogy vannak preferenciáid normális, a második nagyon beteges.


A véleményem az, hogy örülök, hogy a 99%-ban vagyok.

Tetszene, ha egy neked nem tetsző férfi (igen, férfi, aki fizikai veszélyt jelent) csinálná ezt veled? Követne, kutakodna?

2016. febr. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Én sem tennék meg semmit a pasik 99%-ának. Csak válogatós vagy.


Viszont ez a követősdi elég meredek. Meg ismeretlenül vájkálni más magánéletében...Lehet hogy beszélned kéne egy pszichológussal. Mert én megijednék tőled, valószínűleg az az 1% is.

2016. febr. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
6%
Elnézve a nők attitűdjét, amilyen pofátlansággal szoktak szelektálni, hát szíved joga neked is szemtelenül válogatni közülük. Mivel nekem nincs hozzá adottságom, így drukkolok, hogy minél több rongyot megfektess, kihasználj, lealázz.
2016. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 VirágésBence ***** válasza:
Hát válogatós vagy, van ilyen, ez csak neked hátrány
2016. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
Hogy kezeltesd magad,az a véleményem.Egy dolog a te esetedben,hogy magas a léc,beteg is vagy,de agyban.Nem normális dolog más magánéletében turkálni és követni.Viszont készülj fel,hogy egy igazán gyönyörű nő csak akkor fog szóba állni veled,ha tudsz neki anyagi biztonságot nyújtani,vagy olyan humorod és kisugárzásod van,mint a Kőhalmi Zoltán nevű humoristának.Esetleg a kettőt együtt tudod nyújtani.Más különben csak a szerencsén múlik,hogy nem maradsz szüzen.Ha csak nem igazítod jobban az igényeket a kinézetedhez meg a személyiségedhez.
2016. febr. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ez tényleg beteges. És igen, amúgy bunkó is. De nem baj, ezeknek a lányoknak tényleg nem hiányzik veled egy randi. Más kérdés, hogy vagy egyedül maradsz, vagy egy szép nő csicskája leszel, vagy börtönbe kerülsz, ha valami nem változik.
2016. febr. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!