Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szemet dolog lenne?

Figyelt kérdés
Osszejonni csak azert egy lannyal hogy majd a jo egy hetes ^sulis program^ soran ne legyek egyedul? Ugyanis nem igazan lesz ott ismeros es hat ize lenne..
2016. jan. 26. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:

talán beszéld meg vele hogy semmi komolyat nem akarsz tőle, csak ilyen "szexkapcsolatot" ha ebbe bele megy, akkor nem lenne szemétség szerintem..

de ha mindkettőtök közt van vonzódás és ő többet akar, akkor szerintem ne menj bele

2016. jan. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
felre ertesz:) egy tarsra lenne szuksegem mert csupa idegen lesz mivel tavaly beteg voltam akkor es iden kellett felvennem azt a targyat :)
2016. jan. 26. 08:14
 3/6 anonim ***** válasza:
De, szemétség. Tudjon róla, hogy mik a céljaid, ne verd így át.
2016. jan. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
En nem akarok senkit atverni es barmi lehetne belole meg akkor is ha nem epp az a lany aki mar honapok ota tetszik
2016. jan. 26. 08:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem is tetszik, nem is akarsz tőle semmit, csak kihasználnád.

Szerinted miért ne lenne szemét dolog??

Egy előnye van: a többiek is kiismernek gyorsan, és látják, mekkora gennyzsák vagy, így átnéznek majd rajtad a csajok.

Legalább az is egy gennyzsáknak tart, aki meg hónapok óta tetszik neked.


Amúgy nem lealacsonyító meg megalázó érzés olyannal lenni, aki még csak nem is tetszik?? Én még sose próbáltam, azért kérdem.

2016. jan. 26. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Figyelj, közöld vele KORREKTEN, hogy ez a szitu, és benne lennél-e. Egy aprócska mondat meg egy kérdés, és máris nem szmétnek fog(nak) tartani.
2016. jan. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!