Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon szemét dolog volt tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szemét dolog volt tőlem?

Figyelt kérdés
Egyik nap a barátnőmmel nálunk , fürödtünk együtt. Volt utána egy kis víz meg kértem töröljön fel. Tegnap náluk fürödtünk és utána engem kért meg hogy töröljek fel. És nem töröltem fel, valamiért nagyon papucs dolognak tartom.

2015. júl. 8. 15:54
 1/9 Mumusan ***** válasza:
100%
Agyam eldobom. Ennél nagyobb problmád soha ne legyen.
2015. júl. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Nagyon szemét!
2015. júl. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó bunkó vagy, gratulálok!!!! Remélem besértődik rajta és dob!
2015. júl. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szemét dolog volt. Amúgy meg mindketten k*baszott nagy kretének lehettek, ha szólni kell a másiknak, hogy törölje már fel a vizet.


Mindez a felnőtt kapcsolatok kategóriában. Pff...

2015. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak nem jósolok túl hosszú jövőt. Nem elsősorban a konkrét eset miatt, hanem azért, mert az egymásnak való segítés nem alapból jön.
2015. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Apukam, azt meg kell, hogy mondjam, sulyos onertekelesi problemaid lehetnek, ha egy ilyen sima es egyszeru kerest/segitseget papucs dolognak tartasz.

Tenyleg messze van ez a felnott kategoriatol.

2015. júl. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A papucs férfinál már csak a hisztis p*csa férfi a rosszabb.
2015. júl. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mind2-en papucsok vagytok :D
2015. júl. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Igazi p ö cs vagy ember!

Én a csaj helyében azonnal szakítanék veled, hogy még a vizet sem tudod feltörölni ha megkérnek rá

2015. júl. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!