Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Baj, ha egy nő "tökkelütött"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj, ha egy nő "tökkelütött"? Akkor nem veszik komolyan, kislányos? 26N

Figyelt kérdés
Melyik a jobb, ha egy nő komolyan veszi magát, össze szedett, kimért, normális, vagy, ha szétszórt, tud magán nevetni? Nekem sose ment ez a komolykodás, attól stresszelek, viszont túlságosan átesek a lökött, csapongó oldalra, nem vagyok túl megfontolt, nevetek magamon,ez baj?
2016. febr. 24. 09:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Alapban nem gond, sőt jó is, de azért legyen pár dolog amit komolyan tudsz venni, pl munka/tanulás, párkapcsolat, személyes célok megvalósítására tett erőfeszítések stb. Én is elég lökött vagyok, de van 1-2 olyan dolog, amiben nem ismerek tréfát.
2016. febr. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Költőnő? ***** válasza:
sztem az a szuper, ha vki mindkettő tud lenni. Aztán embere válogatja, h kinek melyik én a szimpatikusabb. Sztem a kettő nem zárja ki egymást:)
2016. febr. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sosem bírtam a távolságtartó, felfuvalkodottságot sugalló nőket. Éreztetik az emberrel, hogy önmagukon kívül mindenki más selejt, és őket kizárólag a legkiváltságosabb emberek közelíthetik meg 50 méteren belül. Pfejjj!


Ha egy nő vevő a hülyeségekre, ökörségekre, az szerintem egy nagyon-nagyon jó pont. Ha tud is alkalmazkodni az emberekhez, és nem vágja be az álszent pókerarcot olyan poénon, amin viszont fetrengve röhög, ha a kedvenc filmjéből hallja, akkor az még jobb pont. Persze azért felelőtlen link ne legyen, ne ugráljon motorháztetőkre, ne pisiljen bele a munkatársa kávéjába, ne vegyen fel 20 milliós hitelt stb.

2016. febr. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem baj. Ettől független komolyan lehet venni és komolyan is lehet tervezni egy ilyen emberrel. Nem kell mindig sótlannak és kimértnek lenni, mint egy kiló liszt. Attól csak besavanyodik az ember. De azért az sem feltétlen jó, ha valaki annyira szétszórt, hogy saját magát se találja. Mert azért akadnak helyzetek, amikhez kell némi komolyság.
2016. febr. 24. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Arany középút. Se a rugalmatlan, "fafejűség", sem a másik véglet nem igazán jó (amikor átesik egy 8 éves problémamegoldó szintjére...


Átmeneti, arany középút. Ha kell legyen komoly, ha lehet viccelni akkor pedig legyen annyi humora és önkritikája, hogy magán is képes legyen nevetni.


A két véglettel nem lehet sokáig... Kivéve, ha a férfi is az. Bár 2 sótlan-komoly emberke élete harmonikus-de-unalmas, a 2 szétszórté pedig rapszodikus káosz. Persze ha nekik jó, nem ugatunk bele.


Én maradok a középútnál.

2016. febr. 24. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy vállalhatatlan:D akkor nagyon is jó:)
2016. febr. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A viccelődős-kacagós fajtával nincs gond, de amikor elkezd színvonalon alul idétlenkedni, az kiábrándító.
2016. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Attól függ kinek akarsz tettszeni, ha magadnak és a hasonló "tökkelütött" férfiaknak, akkor teljesen rendben van.

Viszont én inkább a komolyabb nőket kedvelem. Rövid távon biztos cuki vagy, muris lenne veled, de egy idő után idegesítene a megfontolatlansságod, összeszedetlenséged.

2016. febr. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én tököm is elüthetne téged Kérdező :D Bocs, vicceltem. Nos, a legjobb, ha összeszedett, pontos, de mégis tud nevetni magán, van önkritikája és humoérzéke. Sok ilyen nőt ismerek, szóval nem fekete és fehér a világ Te lökött :D
2016. febr. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha nem erőltetett a dolog, hanem spontán jön, akkor nem gond.
2016. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!