Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes társkeresőn hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresőn hogyan kell visszautasítani egy férfit, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék bunkó lenni.www.love.hu oldalon szoktam lenni.
2016. febr. 12. 11:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy te mit làttál, hadd tudjam én jobban, hogy NEKEM személy szerint mi számít. És a leírtak pl eléggé. Nem 1et kukáztam már amiatt, mert primitív, íráatudatlan analfabéta volt...
2016. febr. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
aki rendes levelet ír, vagy leveleztünk egy darabig, pláne randi után, én megmondom, hogy nincs tovább. de az indok nem rájuk tartozik.
2016. febr. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#10

1)

Persze, a férfiak is nézik a külsőt. Csak amíg a kedves hölgyeknél az elvárt magasság 175-180cm, addig a férfiak például nem kötik ki, hogy mekkora a minimum mellméret. Hogy miért? Mert nem vagyunk ilyen felszínesek, nem ez alapján ítélünk meg valakit.


Egyébként pedig társkeresőn nem is nagyon tudok mást nézni, mert úgy nem nagyon erőltetik meg magukat a nőt, hogy legalább pár szót írjanak magukról. A bemutatkozáshoz raknak egy smileyt, vagy egy 'ismerj meg' szöveget, esetleg 'szeretek zenét hallgatni', aztán annyi.


2)

Hajaj, mennyi sötét bunkó tahót láttam már nővel, aki két értelmes mondatot nem tudott elmondani egymás után és mégis mindig volt nője :D

2016. febr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha csak simán nem volt szimpi, akkor a megszokott szövegem a "már ismerkedem valakivel, egyszerre nem szoktam többekkel, bocsi" volt. Ha egyébként látom rajta, hogy jóképű, csak nekem nem az esetem, akkor megmondom őszintén, elvégre egy helyes srác kap annyi pozitív visszajelzést, hogy nem veszi a szívére, hogy egy lánynak nem jön be.


Ha konstruktívan tudok mondani valamit, akkor megteszem (pl. "helyesírásra rá kéne gyúrnod", "ha nemdohányzó lánynak írsz, akinél követelmény a nemdohányzás, akkor szokj le, ne csak leszokóban legyél", "adatlapodon alig van valami", stb.)


Ha nyíltan, pofátlanul semmibe veszi, amit az adatlapomon írtam, pl. 30 év a felső korhatár, ő meg 50, akkor nyersebben is helyreteszem, vagy nem válaszolok.

2016. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!