Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Internetes társkeresőn hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Internetes társkeresőn hogyan kell visszautasítani egy férfit, hogy ne sértsem meg?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék bunkó lenni.www.love.hu oldalon szoktam lenni.
2016. febr. 12. 11:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem mindegy ,hogy utasítod vissza, ha olyan típus akkor akármit írsz úgyis megsértődik, ha meg nem az a sértődős típus ,akk. meg nem fog ügyet csinálni belőle. Én például ez utóbbiba tartozom, nekem tökmind1 lenne, h durván vagy finoman koptatnak le, tudomásul venném, és továbblépnék, nem pazarolnám arra az energiámat, hogy ezen bosszankodjak. Egyedül azt nem szeretem, amikor semmit nem válaszolnak.
2016. febr. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ahogy az első is írja, van, aki a legfinomabb visszautasításon is megsértődik. Én mindenesetre amikor társkeresőn voltam, mindig jeleztem, hogy másmilyenek az elképzeléseim a potenciális partnert illetően. Aztán kaptam hideget-meleget egyaránt.
2016. febr. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Legyél korrekt és indokolj.


Ha amiatt nem írnál vissza semmit, mert más férfiak felháborodtak, akkor ezen más férfiak miatt bünteted azt, aki amúgy nem háborodna fel. Emellett még magadravállalod a bunkó szerepét az interakcióban. Ha viszont rendesen, korrekt módon mondod el, onnantól rajtad nincs felelősség, ha mégis felháborodik, és paraszt lesz, az az ő hibája, ne vedd magadra. De ha olyannak írsz vissza rendesen, aki szintén rendes, és elfogadja, az értékelni fogja, és a Föld bolygó jobb lett egy cseppnyivel.

2016. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Hát én kb háromszor próbáltam meg ilyen hülye oldalakon kedvesen megindokolni, hogy ne haragudjon, de én 19 vagyok ő meg 53 ez nem fog működni, vagy ne he haragudjon de nem az esetem mert a vékony alkatú férfiak jönnek be, stb. Mindig olyan választ kaptam h beképzekt alpári kis k.va vagyok és ezt kb 60 sorban kifejtve...

Ha nem tetszik vki akkor ne válaszolj neki és kész. ha pattogni kezd, meg tiltsd le, én ezt csináltam mert már nagyon elegem volt abból h erőszakoskodnak.

2016. febr. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Legyél őszinte. Ha csúnyának tartod mond meg azt is. Én értékelném az őszinteséged. Kellemesebb, mint az amikor olyan kis lekezelően kifogások érkeznek, ami mögött tudom, hogy van a valódi indok, de nem mondja ki... Megalázó. Akkor már inkább mondja meg, hogy jobbat várt, vagy nem tart vonzónak, mert tudom is én kövér vagyok, vagy mert nagy az orrom, vagy bármi... De bármi más valódi indok is megteszi, de a gyengusz kifogások olyan is lealacsonyítóak...


Szóval ha lehet őszintén! Hanyagold a "most nem vagyok erre felkészülve" és a "nincs meg a szikra" dolgokat.

2016. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
"Szia, köszi hogy írtál, de az adatlapod alapján úgy gondolom, hogy nem egymást keressük. Puszi, szia."
2016. febr. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
# 5: Mikor társkeresőztem, nagyjából 50 szempont alapján döntöttem el, hogy kivel ismerkednék szívesen és kivel nem. Eszembe nem jutott felsorolni mindegyiket, hogy melyik szempontnak mennyire (nem) felel meg az illető. (Kivéve, ha valami nagyon egyértelmű indok volt, pl. korkülönbség, távolság). Szerintem bőven elég annyi, hogy nem őt keresem, nem hiszem, hogy egy vadidegennek részletesen el kellene magyaráznom az indokaimat.
2016. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Amit a 4. írt, sajna én is tapasztaltam. Volt, hogy simán nem írtam vissza, pár perc múlva jött a levél "jah értem, csak fizetős ajánlatokra reagálsz"

Ha azt írtam valakinek, hogy a távolság/életkor miatt nem, akkor jött, hogy az igaz szerelemben nem számít a táv, kor...

De nekem nem jönnek be az apám korúak, és miattam ne utazzon 200 km-t senki, mert nem tudok garantálni személyesen semmit.


Az a baj, ezt nem lehet konfliktus nélkül lerendezni.

2016. febr. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az esetek nagy részében válaszra sem méltatnak a nők, de nem szoktam megsértődni. Számomra így igazából egyszerűbb is, mint, hogy naponta kapjam a leveleket ugyanazzal a sablon visszautasító szöveggel.

Egy dolgot utálok, amikor pl.: megírja, hogy 5cm-el alacsonyabb vagyok az elvárt magasságtól, mert ugye a magassarkú...

2016. febr. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Előző:

1. A férfiak is első sorban a külsőt nézik. Sőt, sokan CSAK AZT.

2. Másrészt hiába a jó külső, ha 2 szót nem tud helyesen leírni, primitív, stb, akkor felejtős.

(És még nem jöttek szóba egyebek...)

2016. febr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!