Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez jó kezdő levélnek társkeresőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó kezdő levélnek társkeresőn?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam, hogy minden pasi a szexel jön a társkeresőn, ezért én ilyen különleges másfajta levelet gondolta,, amire majd remélem kapni fognak a nők


Tisztelt XY


Gondolom sok férfi invitál szexuális dologra, na nálam nyugodt lehetsz én nekem nem fontos a szex, a szex minden formáját kerülöm és inkább a lelkedet akarom megismerni, mint a testedet. Szóval velem kapcsolatba nyugodt lehetsz, mert a szexuális dolgok távol állnak tőlem!


Üdvözlettel:

Gábor aki nem a szexet akarja!!


2016. febr. 8. 09:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
A végére azt még nem ártana odaírnod,hogy "szűz vagyok",úgy jó is lesz.
2016. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó!!!!!!!


Bekezdésbe már írsz a szexről,és a végén is.


Ne hozd szóba a szexet,egyszerűen nem illik!

2016. febr. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Figyelj haver,nagyon el vagy tévedve,a nők legalább annyira akarják a szexet,csak a társkeresők tele vannak perverz barmokkal.

Ne röhögtesd ki magad.

Meg akarod ismerni a lelkét,akkor beszélgess vele,legyél kedves,figyelmes,empatikus,érdeklődj felőle,legyenek kérdéseid.

2016. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Vagy troll vagy?:D
2016. febr. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ezt teljesen komolyan gondoltam, talán épp azért, mert olyan sokszor hallom a nőktől hogy "minden pasi csak azt akarja" meg társkeresőn csak szexelni akarnak a férfiak stb stb. Én pont ezért gondoltam hogy ezzel a levéllel kitűnök a többi szexmániás hülye gyerek közül és jobban rám fognak így figyelni a nők, mert nem a testükre hanem a lelkükre hatok, ami nem megszokott.
2016. febr. 8. 09:39
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Buta egy levél. Azt hiszik rólad, hogy impotens vagy. :)

Fontos a nőknek a szex, csak azt nem szeretik, ha rögtön erre hajtanak rá a pasik, s nem a személyisége miatt érdeklődnek iránta.

2016. febr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz változtatni a szövegen,akkor hagyd így.


Nyugodtan írhatod, hogy aszexuális hölgyet keresel lelkitárs kapcsolatra.

2016. febr. 8. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Akkor nem troll vagy, csak hülye. Bár a barlangi trollok is hülyék. Nehéz megmondani.
2016. febr. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

A csajoknak is fontos a szex... Naponta kapunk olyan levelet, amiben győzködnek, hogy engem valójában nem a szex érdekel...

De ez már otz sántít, hogy eleve csak a szexről tudsz beszélni... Már a bemutatkozó leveledben is csak a szexen feszülsz...

2016. febr. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Már ne haragudj de ez borzalmas :D A nők is ugyanúgy vágynak a szexre mint a férfiak, (legalábbis a nagy részük) csak a perverz barmokat nem szeretik.

Ezzel max azt éred el, hogy már az első mondat után barátzónába kerülsz. Nem akarsz szexet? Lelkét akarod megismerni? Gondolj bele, tökéletes barátnak, de semmiképp nem pasinak.

2016. febr. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!