Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez jó kezdő levélnek társkeresőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó kezdő levélnek társkeresőn?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam, hogy minden pasi a szexel jön a társkeresőn, ezért én ilyen különleges másfajta levelet gondolta,, amire majd remélem kapni fognak a nők


Tisztelt XY


Gondolom sok férfi invitál szexuális dologra, na nálam nyugodt lehetsz én nekem nem fontos a szex, a szex minden formáját kerülöm és inkább a lelkedet akarom megismerni, mint a testedet. Szóval velem kapcsolatba nyugodt lehetsz, mert a szexuális dolgok távol állnak tőlem!


Üdvözlettel:

Gábor aki nem a szexet akarja!!


2016. febr. 8. 09:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy kezded hogy "Tisztelt XY" akkor folytasd a magázódást. Légy következetes.


Szóval "... nálam Ön nyugodt lehet én nekem nem fontos a szex,..."


Igen, és ahogy az első írta a végére mindenképpen kell, hogy szűz vagy.

2016. febr. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Írd azt, hogy tetszik neked mint nő, és szeretnéd kifejezni vele szemben is ha esélyt ad rá. (és itt írj példákat:) Tetszik az arca, a mosolygós képe, az életben is ilyen vidám-e? Hisz te is olyan emberekkel érzed jól magad akiknek az élete ilyen, mint hallgatni a depressziós szövegelést. Zárásul meg írd azt, hogy megfogott téged benne valami.


Aztán ha így is kinyom téged, akkor tök mindegy ez is.

De a társkeresőn csak a lúzerek ismerkednek, én inkább nem is csajozok, pont ezért.

2016. febr. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát... nem jó! Olyan mintha azt sugallnád, hogy még véletlen sem dugod majd belé bármi történjék is. Nem azt kell kihangsúlyozni, hogy nem akarod megkuffantani sokkal jobban imponál nekik ha egyedi vagy és nem ezredszerre kell leírniuk, hogy mi a hobbijuk vagy,h nem csak szexet akarnak stb!
2016. febr. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!