Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez jó kezdő levélnek társkeresőn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jó kezdő levélnek társkeresőn?

Figyelt kérdés

Azt gondoltam, hogy minden pasi a szexel jön a társkeresőn, ezért én ilyen különleges másfajta levelet gondolta,, amire majd remélem kapni fognak a nők


Tisztelt XY


Gondolom sok férfi invitál szexuális dologra, na nálam nyugodt lehetsz én nekem nem fontos a szex, a szex minden formáját kerülöm és inkább a lelkedet akarom megismerni, mint a testedet. Szóval velem kapcsolatba nyugodt lehetsz, mert a szexuális dolgok távol állnak tőlem!


Üdvözlettel:

Gábor aki nem a szexet akarja!!


2016. febr. 8. 09:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nem jönne be. kapásból törölném.

Egy szia, ismerkednél velem is bőven elég.

Riaszt hogy kb. 5-ször megemlíted a szex szót!!!

2016. febr. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

"szia, ismerkednél velem"


Neked is épületes lehet a lelki világod, tényleg az értelmes embereket keresheted :)

2016. febr. 8. 10:15
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a legutóbbi kommentedből már teljesen világos, totálisan reménytelen vagy.
2016. febr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Már bocs, de én nem pazarlok időt, sem energiát másokra.

Majd csak akkor ha az életben is szimpi és bejön.

2016. febr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

A leveledben leírhatod,hogy aszexuális vagy,ha tényleg nem kívánod a szexet!

ASzexuális férfi vagyok,aszexuális nőt szeretnénk.

Szerintem így elég a szöveg!

2016. febr. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi erővel azt is írhatnád, hogy szia dugjunk... Lehet, hogy te nagyon intellektuálisnak hiszed magad, de az egész leveled a szex körül forog...


Ezerszer többet ér egy, szia gábor vagyok, szeretek futni és sajtot enni, beszélgessünk, ha érdekesnek találsz...

De ez, hogy a szex témán feszengesz már a bemutatkozó levélben... Ez rettenetesen gyerekes...

2016. febr. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Arról ne is beszéljünk, hogy eleve mekkora ellentmondásba kevered magadat...

"Gondolom sok férfi invitál szexuális dologra"...


Miért gondolod ezt? Hát mert dögösnek tartod a csajt akire ráírsz ..


Semmit nem tudsz a csajról, csak láttál pár képet róla egy társkeresőn... Nyilván hihető, hogy a szex meg se fordul a fejedben és egy csajt, akir

ől semmit nem tudsz, csak képet láttál róla .. Ráadásul dögösnek tartod, mivel feltételezed, hogy sok szexuális ajánlatot kap... De te csak a lelkét akarod megismerni... Nyílván...

És mindezt úgy, hogy csak a szex körül forog az egész szösszeneted..

2016. febr. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy téged valóban nem érdekel a szex, vagy csak azt gondolod, hogy ezzel a dumával könnyebb bejutni a nők bugyijába. Bár teljesen mindegy. Részemről mindkét eset bukta. Sem aszexuális társat nem akarok, sem olyat, aki orbitális hazugsággal kezdi az ismerkedést.
2016. febr. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kifejezetten rossz.

- Egyrészt sablonos.

- Másrészt csak a szexről szól:)


Ha egy nőnek írsz egy rövid, de olyan levelet, amiből látszik, hogy NEM bemásoltad, hanem NEKI írtad, és kialakul egy beszélgetés, akkor a témaválasztásaidból és a viselkedésedből úgyis tudni fogja, hogy nem csak a szexen jár az eszed. Kár ezt így kihangsúlyozni.


Főleg, hogy nem egyszer, aki ezzel "jött" nekem, csak kiderült róla, hogy mégis csak a szex foglalkoztatja, és a "majd" neki max. 1 óra "várakozást" jelent:S

Szóval még csak nem is hiteles egy ilyen levél, hanem kifejezetten gyanús lehet.

2016. febr. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

igen, sajnos minden válaszolónak igaza van. Túl sok a szex a levélben. ,,gondolom sok férfi...és nekem nem fontos a szex..". Ezzel lealacsonyítod magad, hogy neked nem kell a szex, te csak azért vagy itt hogy esetleg barát zónába kerülj. Hány éves vagy, ha kérdezhetem?


Ilyen levelet csak az Áfcs-k írnak. (álgtalánosan frusztrált csávó).


A szex mindenkinek fontos! majd a randin ha összejön, esetleg ott már lehet szexuális témákról beszélni, kinyilvánítani a szexuális érdeklődésed. Te is férfi vagy, ezért neked is nagyon fontos a szex.


Szóval a társkeresőn inkább mellőzd első körökben a szex-témát!


sok sikert!

28/f

2016. febr. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!