Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a nők? Hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők? Hova tűntek a normálisak?

Figyelt kérdés

Teljesen elment a kedvem, a csajozástól. Próbáltam, tepertem, de mindig átvertek. ( Az előtt nem jöttek rá arra, hogy engem kellet volna választani elsőnek.)

Így vissza rádöbbentek, hogy még is én lennék az igazi. De mondom nem köszönöm. És utána én vagyok a hibás, meg a bunkó azért mert nem adtam neki esélyt.

Miért ilyenek a nők? Randikon azt mondta mindegyik nő, hogy kedves vagyok, aranyos, formás arc.. Belsőségemmel, és a külsőségemmel sincs baj. Én már 1hónap után elvinném a nőt külföldre kirándulni, de mindig jönnek a "habi dumával, hogy nem is ismerjük még egymást annyira". Szóval tiszta vicc, más nő örülne neki, hogy ilyen rendes pasija lenne, hogy vinné ide-oda ezek meg semmibe se vesznek. Egyszerűen már nincs rendes nő.



2016. febr. 3. 00:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Oroszorszagba en szivesen mennek, mert nincs penzem hazajutni, itt ragadni ebben a qrva orszagban.


Koszike: Anna Kurnyikéne

2016. febr. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én most feltételezem rólad a jószándékot.

Úgy látom, hogy te vágtatnál keresztül a kapcsolati "állomásokon".

Kapkodsz, elsieted a dolgokat, és ez sokszor elég rosszul jön ki.

Ne fuss!

Élvezd ki a kapcsolatot!

2016. febr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szia. :)

Egyet értek az utolsóval, hogy ne kapkodd el a dolgokat. Lehet, hogy te már nagyon szeretnél egy rendes kapcsolatot és mindent megadni annak akit szeretsz, többek között hogy utazzatok stb.

De azért tényleg para ajánlat egy hónap ismeretség után külföldre utazni.

Ha találsz egy olyan nőt, akivel megvan a szimpátia és el tudod képzelni hogy legyen valami akkor légy türelmes és adj időt magatoknak, hogy megismerjétek egymást, kialakuljon a bizalom, mit ad úristen szerelem. Utána lehet menni külföldre. Addig ha nagyon akarsz menni, hívd el vacsorázni, közös programokra, akár belföldön egy két nap wellnessre.

Csak szépen lépésenként mindent.

Próbáld ki egyszer, megéri.

2016. febr. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ezek szerint pont, hogy normális nők voltak..Én tuti megijednék, ha pár hét után már vinni akarnál külföldre nyaralni. Szerintem egy ilyen pasival mint te, pont hogy a ribik akarnának kezdeni valamit.
2016. febr. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ha 1 hónap után egy pasi engem külföldre akarna vinni,azt gondolnám csak meg akar venni...
2016. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Szerintem eddig nem jó lányoknál próbálkoztál. Én kiugranék a bőrömből, ha mennénk helyekre! ;)

2016. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egyszerűen nem tetszel nekik. Valószínűleg érezni rajtad ezt a görcsösséget előben is, mint az írásodon. Rád férne egy kis önismeret, befelé fordulás, illetve egy egészséges önkritika sem árt, az vonzó tud lenni.
2016. febr. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
előzőnek van igaza
2016. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!