Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hová tűntek a normális lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a normális lányok?

Figyelt kérdés
Diszkóban nagy többségben ribik vannak, kocsmákban nem igazán jelennek meg. Koncerteken pedig tinik vannak szinte csak. Interneten se az igazi... Mit tegyek? 25F
2015. nov. 29. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
1 már rég foglaltak 2 sajnos már az igazak álmát alusszák
2015. nov. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Oda ahova a normális férfiak. Tisztelet a kivételnek.
2015. nov. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
50%

Mert nem a diszkókban, kocsmákban, társkeresőkön vannak általában. Koncerten még ki lehet fogni rendeseket, de az se mindegy, milyenen (más egy metál zenekar koncertjének közönsége és más egy rapperé).


Ezek a lányok kiállításokon, színházban, előadásokon találhatóak meg nagy részben.

2015. nov. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Persze a szerencse is számít, de tényleg nem tudom hol ismerkedjek...és nem vagyok se nyomi, se buta. Semmi ilyesmi.
2015. nov. 29. 21:09
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a lányok kiállításokon, színházban, előadásokon találhatóak meg nagy részben ! jó vicc akkor menjen már templomba nem? :D:D
2015. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
67%

A színház meg a templom hogy kapcsolódnak össze? :D nem értelek


Meg a kérdezőt sem, hogy mért olyan helyeken keresgél ahol tényleg ribik vannak nagyobb számban.

2015. nov. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A 3. válaszoló nem mondott hülyeséget, csak azok a helyek kevésbé az én világom, ritkábban vagyok olyan helyeken. Azért ott is vannak ilyen tipikus jó kislányok. Ami nem mindig jó. Azért köszi a válaszokat.
2015. nov. 29. 21:15
 8/12 anonim ***** válasza:
Kimentek Nyugatra élni, mert itt hamarosan jön a tré...:D
2015. nov. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Spasibo beletrafált! :P
2015. nov. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Remélem még maradt pár :D :D
2015. nov. 29. 21:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!