Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyenek a nők? Hova...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a nők? Hova tűntek a normálisak?

Figyelt kérdés

Teljesen elment a kedvem, a csajozástól. Próbáltam, tepertem, de mindig átvertek. ( Az előtt nem jöttek rá arra, hogy engem kellet volna választani elsőnek.)

Így vissza rádöbbentek, hogy még is én lennék az igazi. De mondom nem köszönöm. És utána én vagyok a hibás, meg a bunkó azért mert nem adtam neki esélyt.

Miért ilyenek a nők? Randikon azt mondta mindegyik nő, hogy kedves vagyok, aranyos, formás arc.. Belsőségemmel, és a külsőségemmel sincs baj. Én már 1hónap után elvinném a nőt külföldre kirándulni, de mindig jönnek a "habi dumával, hogy nem is ismerjük még egymást annyira". Szóval tiszta vicc, más nő örülne neki, hogy ilyen rendes pasija lenne, hogy vinné ide-oda ezek meg semmibe se vesznek. Egyszerűen már nincs rendes nő.



2016. febr. 3. 00:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
De van...
2016. febr. 3. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
48%
de béna vagy!
2016. febr. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
79%

Szóval mert nem mennék el egy ismeretlen férfival külföldre "kirándulni", már nem vagyok normális nő...

Oké, roppant szimpatikus vagy te is, valóban érthetetlen, hogy miért nincs barátnőd még...

2016. febr. 3. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
De bírom az ilyen 3-as félék feminista, emancipált kommentjeit. :D Figyeld, most szét fognak szedni az önérzetes nők...komolyan, egyszerűek vagytok lányok, mint a faék.
2016. febr. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem normális ,h 1 hónap után kivinnéd külföldre kirándulni, ez elég elrettentő ám. Azt javaslom ,h ne úgy láss minden randit mint potenciális partnert hanem csak mint egy randit. Ne vedd véresen komolyan. Normális nő meg hihetetlenül ritka manapság szóval ne csodálkozz ,h nem találsz
2016. febr. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
67%
Nem minden nő tökéletes ez tény, hibája mindenkinek van, a pasiknak is, neked is a leírásod alapján. 1 hónap után senkit semennyire nem lehet megismerni, ennyi idő te komolyan már külföldre vinnéd őket? Gondolom te fizetnél mindent, ami még kínos is, mintha meg akarnál venni valakit a pénzeddel. Az a normális nő aki ilyenbe nem megy bele... veled bőven vannak gondok, csak úgy tűnik te nem veszed észre. Egy rendes pasi nem ilyen.
2016. febr. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
43%
Neked az a bajod hogy a nők nem megvehetők itt meg mindenki mindig azon sír hogy a nőknek csak a pénz számít. Hogy lehet így megfelelni a pasiknak?
2016. febr. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
43%
Férfi létemre én is azt mondom hogy nagyon jól tették azok a nők hogy nem mentek veled sehova...
2016. febr. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
77%

Esetleg te kattantál rá rossz típusra.

Lehet hogy ők jönnek be neked, de nekik te nem. Ha mindig így jársz, rossz helyen válogatsz.


Másrészt: ha ez az utazgatás külföldre ennyire nem jön be, minek erőlteted??

Neked ez fontosabb, mint egy kapcsolat?

Lapozzál.


Nem árt ha megkérdezed, miért nem utazgatnak veled.

Azon kívül, hogy friss ismeretség, és nincs meg a bizalom. Nem akarnak ennyire költséges ajándékot elfogadni az elején... Dolgozik és nem kap szabit akkor se ha menni akar... kínosnak érzi, hogy nem tudja viszonozni...nem szimpi neki ez a villogás a pénzzel..


Ezek alapján az a nő, aki óvatos, megfontolt, nem ugrik a pénzedre, és meg akarja tartani a munkahelyét, hogy megéljen, az nem normális.

Nekem csak az fura, hogy utána még szóbaállnak veled.

2016. febr. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
79%

Egy hónap után tényleg ne akarj nagy kirándulást szervezni.

Ilyenkor még a mozi, kiállítás van terítéken.

Egy hónap után még kocsiba se ülnék be, nemhogy egy többnapos program kettesben...

2016. febr. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!