Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normálisak ezek a férfiak?

Figyelt kérdés

Eddig három srác szakított a barátnőjével, mert velem akart járni.

Nincs bennem semmi különleges, állítólag bájos az arcom, szép a mosolyom, és pozitív a kisugárzásom, de itt ki is fújt.

A jelenlegi barátom 3 éves kapcsolatot számolt fel miattam (nem tudtam, hogy ilyesmire készül), majd összepakolt, és átutazta fél Európát, hogy meglátogasson.

Egy másik srác (szintén nem helyi) két évig volt szingli, és állítólag belém szerelmes, majd szakított az exével, hogy ha már velem nem lehet, akkor mással se lesz.

Valamint egy nagyon népszerű srác szakított a szinte tökéletes barátnőjével (címlapon nem láttam még olyan gyönyörű nőt) ugyanezen okból.

Egyik srácot sem biztattam szakításra, és nem is próbáltam aljas női praktikákkal elcsábítani.

Egyszer esett még meg, hogy egy ismeretlen sráctól kaptam két puszit az arcomra egy szórakozóhelyen (na, kocsmában) szimpátiából, és egy másik alkalommal pedig egy másik srác a barátnője szeme láttára jóhogynem szerelmet vallott, pedig akkor látott először.


Mennyi az esélye, hogy ha értem szakítottak, engem is fognak majd kidobni, mert ez az élet rendje?


Mi lehet az oka ennek?


21N


2015. okt. 15. 21:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
A pina nagy úr.
2015. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Pusztán annyi az oka, hogy nagyon jól nézel ki.
2015. okt. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Valószínűleg vonzó vagy legalább 3 férfi számára.

Amúgy kérdezd meg őket ha válaszokat akarsz.

2015. okt. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Biztos van egy rejted képeséged, amivel szerelmesé tudod tenni a férfiakat.
2015. okt. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát biztosan nem szakítanék azért, hogy veled legyek.
2015. okt. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Te is pont jó helyre írtál ha azt várod itt dícsérjenek.


Ez mind szép, de hogy szakít valaki az exével ha 2 éve szingli?


Ám ha te egészen komolyan ilyeneken töröd az eszed, akkor legyen: nem írja sehol, hogy ha miattad szakítottak akkor veled ugyanígy történik majd, mondjuk azt sem hogy nem.

2015. okt. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Na muti már egy képet
2015. okt. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nagyon kíváncsi lennék, hogy tényleg ennyire szép vagy-e.
2015. okt. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Majd holnap, mert majd ´ elalszom
2015. okt. 16. 00:04
 10/12 anonim ***** válasza:
Képet akarok!:)
2015. okt. 16. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!