Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hová tűntek a tangás lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tűntek a tangás lányok?

Figyelt kérdés

Gimiben majdnem minden lány tangát hordott, viszont úgy veszem észre, hogy manapság egyre kevésbé népszerű. Hová tűntetek?

Én kifejezetten olyan barátnőt keresek aki többnyire tangát hord.



2015. okt. 3. 20:04
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek kényelmes viselet a tanga. Én hordok, de én is megválogatom, milyet veszek, mert ezeknek a többsége alkalmatlan rendszeres viseletre.
2015. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Én ismerek néhány lányt akik rendszeresen hordják de manapság egyre ritkábban találkozok olyannal aki szeretné... Régen miért volt népszerűbb?


26 F

2015. okt. 3. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A fene tudja, talán nagyobb divat volt, de sokat romlott a minőség is. Én egy helyet tudok, ahol biztosan kapok jó minőséget.
2015. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Tanga egészségtelen, és szerencsére ezt egyre többen belátják. :D
2015. okt. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyat veszel, igen, de nem mind.
2015. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalatom alapján 3 szempontom van, ha fehérneműt vásárolok, akár tanga, akár másféle:

- megfelelő méret

- megfelelő fazon

- megfelelő anyag

+1: Ha viselés közben nem érzed, hogy rajtad van, akkor jó.


Lekopogom, semmi baj az egészségemmel már hosszú ideje. Egy idő után meg úgyis minden ilyen ruhadarabot le kell selejtezni.

2015. okt. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen,a tanga egészségtelen.Sok nő ettől kap hüvelygombát,mivel ugye a popó lyukhoz hozzá ér a tanga és mozog, a bacikat akarva akaratlanul a hüvelyhez vezeti. Sok ismerősöm szenvedett állandó hüvely fertőzésben.Nő gyógyász mondta,hogy váltsák le a tangát,pluszba pamut legyen.Megszűnt a panaszuk.


Hiába a higiénia,a tanga nem a legegészségesebb.

2015. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem még mindig népszerű a tanga,legalábbis az én korosztályomban és ismeretségi körömben.


7es:Én évek óta csak tangát hordok és soha nem volt még semmilyen nemi betegségem/hüvely fertőzésem és ezekhez hasonló panaszaim se.Nem sértésként fogom írni amit,de talán a popsit mindenkinek ki kéne rendesen törölnie száraz és nedves törlőkendővel és akkor semmiféle probléma nem lenne a tanga vagy más bugyi viseleténél.


19/n

2015. okt. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan barátnőmnek is volt fertőzése aki minden nagy wc után lefürdik,ha nem tud akkor popsitörlő mindig van nála. Szóval ha ő nem figyel a higiéniára akkor senki.Ő pluszba havonta 2 havonta az összes bugyiját kidobja és újat vesz,szóval szerintem ilyenkor nem kéne,hogy elkapjon bármit.


De persze lehet,hogy szervezet függő is van aki hajlamosabb rá van aki kevésbé.


Viszont amióta tangát nem hordanak azóta nincs probléma.


7-es voltam.

2015. okt. 5. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!