Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell barátnőt, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell barátnőt, vagy esetleg a jövendőbelivel elkezdenem beszélgetni? Ti hogy szoktátok?

Figyelt kérdés
Nem, nem csajozásról van szó, hanem én azt a lányt meg is szeretném tartani most már. Nem rég lett vége egy nagyon hosszú, kb 4,5 éves kapcsolatomnak, és így kiesett ez a rész az életemből. Hogy indítsak a lány felé, mivel kezdjem, hogy ne ijesszem el? Most vagyok 20 éves.

2016. febr. 1. 13:15
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Ha eleve úgy álsz neki, hogy ő talán a jövendőbelid, akkor eleve elvárásokkal és egy csomó teherrel indulsz, és ezt ő is érezni fogja, pont ezzel ijeszted el. Ne úgy állj neki az ismerkedésnek, hogy "most pegtalálom életem párját", hanem úgy, hogy érdekes, értékes embert akarsz megismerni és jól érezni magad vele.

Más nézőpont kell.

2016. febr. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elmondom mik voltak 21 évesen (ő 20 volt) életem legnagyobb szerelméhez az első szavaim, akivel 2,5 évig voltam együtt aztán.


-Szia! Hagy találjam ki, végzős középsulis vagy.


Ennyi. (Rohadtul nem volt már végzős középsulis.)

2016. febr. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne mondd neki, hogy meddig tartott a kapcsolatod a volttal, mert azon fog kattogni, hogy meg mindig szereted és, hogy mi van, ha még ő kell neked!!!!
2016. febr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!