Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet valahogy segíteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valahogy segíteni egy olyan pasin aki nem mer közeledni a nőkhöz? Netán javítani azon hogy tudjon beszélgetni a nőkkel? Ne csak a köszönésig jusson el.

Figyelt kérdés
2016. jan. 3. 19:48
 1/9 anonim ***** válasza:
AZ a pasi tud saját magán segíteni, más nem tud rajta. Önbizalmat kell gyűjteni. El kell érni valamilyen életterületen valami kitűzött célt és akkor lesz önbizalom. Ahhoz meg bele kell fektetni munkát.
2016. jan. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Girls are ridiculously shallow ***** válasza:
Persze. Én tizenévesen egy introvertált, szerencsétlen alak voltam, aztán később lett több nagyon szép barátnőm, szexpartnerem. Gyakorolni kell, és nem feladni az első kudarc után.
2016. jan. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Rajtam az segítene, ha egy nő adna esélyt az ismerkedésre. Nem utasítana vissza rögtön, nem alázna meg. Megadná a tiszteletet, amit én is megadok neki.
2016. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
befizeted és elrángatod egy pszichológushoz
2016. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy a nők területén ilyen
2016. jan. 3. 20:01
 6/9 anonim ***** válasza:
47%
Lehet olyan mint én és a nőtől vár valamiféle kezdeményezést, mielőtt bedobná magát.
2016. jan. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Interneten,fórumokon,oldalakon beszélgessen,írjon üzenetet

ha zárkózott ha félénk vagy,ezt tudnám javasolni!


Sok sikert,és szerencsét kívánok neked!

2016. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem!
2016. jan. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én detto, s emiatt nagy áldás a net, mert sokkal lazább, nyíltabb vagyok, ha először csak írnom kell. Levelezéssel szépen fel szoktak oldódni a gátlások, s amikor szemtől szemben találkozunk, már csak egy kis izgalom van, ami nem tesz lakatot a számra, és nem nagyon jövök zavarba.

Más módszert sajnos én sem tudok ajánlani.

2016. febr. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!