Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha fizetős nőhöz (prostituálth...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fizetős nőhöz (prostituálthoz) mennék beszélgetni mennyire lenne gáz? 21/f

Figyelt kérdés
Nem küldene el a p☻csába? Az adott órát kifizetném neki, amennyit ott töltök, de semmit nem szeretnék tőle. Mással nagyon nem tudom megbeszélni a problémáim, pszichológushoz, meg pszichiáterhez nem akarok menni, mert kiráz tőlük még a hideg is, és rossz emlékeim vannak velük kapcsolatban. Nem csak társkeresés, téren vannak problémáim, hanem az élet más szakaszain is. Pl. egy időbe, annyira összecsaptak a fejem felett, a hullámok, hogy már a saját életem kioltásán kattogott az agyam, és a saját temetésemre gyűjtöttem. Aztán valamennyire sikerült ebből az állapotból kikaparnom magam, most már nem akarok öngyilkos lenni, csak úgy érzem, hogy szar minden körülöttem, és nem nagyon láttok kiutat. Lehet, ezzel kapcsolatban is, az egyik legrosszabb emberhez fordulnék.
2016. jan. 31. 23:25
 1/9 anonim ***** válasza:
75%
Hozzám pl. fordulhatsz, ha megfelelőnek találsz. 20/l
2016. jan. 31. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%

Pedig jobb lenne pszichológus.


Nem egy filmben élsz, ahol a qrva egy bölcs tanácsadó. Csak egy qrva. Abból él, hogy mások redvás farkát veszi a szájába? Vagy szerinted a bölcsességet is magába szívja?

2016. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is szívesen beszélek veled ha van kedved. Amúgy kétlem hogy elhajtana. Mindegy neki hogy meghúzod vagy sem a lényeg hogy fizess.
2016. jan. 31. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyok meggyőződve róla, hogy egy olyan nőhöz kéne fordulnod, aki a saját testét árulja. Jó, lehetséges, hogy olyannal találkozol, aki am teljesen rendben van (?), megvan az érthető (?) magyarázat arra, miért csinálja amit csinál, és élettapasztalatai miatt jó tanácsot tudna neked adni... de lehet, hogy csak egy kiégett lélekkel találkozol, aki semmi értelmeset nem tud neked mondani.

Szerintem valaki mással beszélj. Én is szívesen beszélgetek Veled, ha van kedved, sok mindent megjártam már az életben (na nem úgy, mint az előbb felsoroltak). Tégy, ahogy gondolod! :)

2016. jan. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem.itt is kiöntheted a lelked valakinek.Ahogy látom van is rá jelentkező.És fizetned se kell érte.Pláne nem olyannak aki elcseszte az életét és abból él,hogy vadidegen pasikat elégít ki.
2016. jan. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerinted neki jobb, mint neked? Ha elküld a francba, jó döntést hoz. Inkább gondolj bele, olyantól kérsz segítséget, aki önmaga is segítségre szorul?
2016. jan. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem gondoltam volna, hogy a fizetős nők prostituáltak...
2016. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem lenne gáz - ez a te magánügyed.

Bár én abból a pénzből inkább vennék egy kondibérletet, és innék pár sört a haverokkal, de te tudod. A pénzeden és az időn kívül mást nem bukhatsz.

2016. febr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem lenne gáz. Csak ki kell fognod, hogy a lány megfelelő érzelmi intelligenciával rendelkezzen. 25 év fölöttiekkel jobbak az esélyeid. beszamolok-on nagyon jófej intelligens lányok vannak, ajánlom őket. Én is rendszeresen járok és ha valami nagyon nyomja a lelkem, nem szoktam magamban tartani és eddig mindig nyitottak voltak. Sőt szerintem szeretik is ha nem csak egy szexgépnek nézik őket. hajrá!
2016. febr. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!