Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem értem a nőket. Valami könyv?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a nőket. Valami könyv?

Figyelt kérdés
Huszonévesen rájöttem, hogy semmit nem értek a nőkhöz. Illetve eddig is tudtam, de teljesen tanácstalan vagyok, és nem látok semmi kiutat. Valami könyvet tudtok ajánlani esetleg, vagy szarjam inkább le az egészet?

2016. jan. 29. 20:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
konkrétan mi a probléma? amúgy meg ide nem könyv kell....
2016. jan. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Hát, itt most nem egy egyenletről van szó, amit képlet alapján megoldasz. Mi a nyűgöd?
2016. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%
Önismeret, emberismeret, ennyi. Kereshetsz pszichológia témában könyveket, de ha regényeket olvasol, és kicsit megfigyeled az embereket magad körül (akár utazás közben az utastársakat), és megpróbálod a helyükbe képzelni magad 1-1 szituációban, az is sokat tud segíteni.
2016. jan. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Csernus Imre-A Nő
2016. jan. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem olyan bonyolult megérteni minket :D
2016. jan. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Semmi konkrét problémám nincs, csak annyi, hogy abszolút nem értem egyiket sem.

Olyasvalamire gondoltam, mint a "How to Win Friends and Influence People" csak nőkről, de úgy tűnik könnyebb másokat befolyásolni, mint a nőket megérteni.

2016. jan. 29. 21:08
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
De mi az, hogy NŐK? Minden nő különböző, máshogy gondolkodik az életről, más vágyai vannak, stb. Ez nem olyan téma, hogy Így neveld a rottweileredet.
2016. jan. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, nem lehet általánosságban megérteni egyik nemet sem, mert sokfélék vagyunk, nem sok közös jellemző van egyik-másik nem tagjai között. Mondjuk minden aktív korú egészséges nő menstruál meg minden aktív korú egészséges férfinak van merevedése.

Megérteni 1-1 embert lehet, de nem egy egész nemet.

2016. jan. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
A kérdésemet a "Társkeresési problémák" témában írtam, tehát valami ilyesfélére gondoltam. Pl. mi alapján választanak párt? Honnan tudjam, hogy bejövök neki, vagy nem? Ezekre szeretnék választ kapni.
2016. jan. 29. 21:24
 10/17 anonim ***** válasza:
Az önismereten, emberismereten és jó helyzetfelismerésen kívül nincs szükséged másra. Minden ember egyedi, de ha ezeknek birtokában vagy, érteni fogsz másokat is, ebben a témakörben is. A legtöbb emberrel az a baj, hogy ezekre nem fordítanak kellő figyelmet, és sokan még önmagukkal sincsenek tisztában.
2016. jan. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!