Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarja a nőket ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket ennyire a magasságom?

Figyelt kérdés
161 cm vagyok és minden nő visszautasítja a próbálkozásomat. Próbáltam élőben és társkeresőn is, de sehol se jártam sikerrel. Nem bunkó módon próbálkozok náluk, de ők mégis nagyon rondán szoktak visszautasítani. Nem értem őket, hogyan tudják a külső alapján rögtön eldönti, hogy nem kellek nekik. Legalább egy esélyt adhatnának, hogy megismerjenek. Mit csináljak ilyen külső adottsággal?
2016. jan. 28. 21:18
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
29%

Hát mondjuk, hogy ha maga a csaj is 161 centi, akkor már pl. nem vehet fel magassarkút, mert akkor már ő magasabb lesz, mint te. És lehet, hogy ez őt zavarná.


Mielőtt felteszel egy kérdést, azért gondolj már el egy picit azon, hogy talán te magad is tudnád a választ!

2016. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
53%

1# rossz a válaszod, ez a kérdés nem azért született, mert nem értené a dolgot.


Ez a helyes válasz: MINDEN nő felszínes, csak a minimun 250 cm magas, gazdag és helyes férfiakkal állnak szóba! Nem a te hibád, MINDEN a nők hibája!!!

2016. jan. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
74%

Egyrészt leszögezném, hogy a magasság önmagában nem lehet probléma. Sok 160 körüli pasi ismerősöm van, és a legtöbbnek van párja, van akinek felesége is.


Másrészt, ha többnyire nálad magasabb nőknél próbálkozol akkor ne csodálkozz, hogy visszautasítanak. A nőknek csak nagyon kevés százalékát nem zavarja ez. A többség azt szereti ha a férfi magasabb nála. Én sem jöttem volna össze nálam alacsonyabbal.


Ezt el kell fogadni. Sokkal több esélyed van, ha nálad alacsonyabb lányoknál próbálkozol csak. Ha pedig ott is túl sok a visszautasítás, érdemes elgondolkodni milyen más probléma lehet még. Mert akkor már nem a magasságoddal van baj.

2016. jan. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 A kérdező kommentje:
Értem, hogy nem vehet fel magassarkút, de a magasságommal nem tudok mit kezdeni. Ez adott.
2016. jan. 28. 21:28
 5/51 anonim ***** válasza:
76%
Olyan lányt kell keresned aki a nők között extrém alacsonynak számít,bőven 150 ceti alattit.Neki ugyanilyen problémái lehetnek.
2016. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
71%

Igen, az is adott, hogy van akit ez zavar. Ez nem felszínesség, egyszerűen csak nem mindenki vonzódik a nála alacsonyabb pasikhoz.


Biztos nálad is van valami olyan külső tulajdonság amit ha meglátsz egy nőn , egyszerűen nem tartod vonzónak. Na a magasság is ilyen.

2016. jan. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
24%

#6

Nálam például az igénytelenség, a dohányzás és az egészségtelen túlsúly ilyen. Csakhogy, ezeken lehet változtatni, a magasságon nem.

2016. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
30%

Te összejönnél pl egy 120kg-os nővel? Van aki igen,sokan nem.

Nyilán a sullyon lehet változtatni ,a magasságon nem...de fogadd el hogy a legtöbb nőt zavarja,ha a pasi alacsonyabb. Engem is zavar. Ez nem felszínesség! A külső vonzalom igen is fontos,és ezen a jó belső sem változtat sajnos.

2016. jan. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
19%
Cikin nézel ki, ennyi. Vannak törpe lányok, ott próbálkozz.
2016. jan. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
66%
Attól még, mert a magasságon nem lehet változtatni, nem fogok egy alacsonyabb srácot elfogadni. Nálam legyen magasabb vagy legalább egymagas a másik. Aki alacsony az keressen alacsony barátnőt.
2016. jan. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!