Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarja a nőket ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket ennyire a magasságom?

Figyelt kérdés
161 cm vagyok és minden nő visszautasítja a próbálkozásomat. Próbáltam élőben és társkeresőn is, de sehol se jártam sikerrel. Nem bunkó módon próbálkozok náluk, de ők mégis nagyon rondán szoktak visszautasítani. Nem értem őket, hogyan tudják a külső alapján rögtön eldönti, hogy nem kellek nekik. Legalább egy esélyt adhatnának, hogy megismerjenek. Mit csináljak ilyen külső adottsággal?
2016. jan. 28. 21:18
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
64%
A 18-as válaszoló jól összefoglalta a lényeget. A te kívánságod/vágyad (de mondhatnám a magamét is pedig én 10 centival magasabb is vagyok) körülbelül olyan, mintha a paralimpikonok azért bírálnák az úszószövetséget, mert nem kezelik őket egyenrangú félként az ép testű profi úszókkal. Tudod a világ már csak ilyen. A Suzuki helyett a Mercedest, a száraz péksütemény helyett pedig a frissen készítettet veszik az emberek. Egy állásinterjún ugyanazon egyetemen ugyanolyan eredménnyel végzett pályakezdő közül az attraktívabbnak van esélye (a protekciót nem kalkulálva). De mondhatnék ezernyi példát. Az egyetemes természet mindig a tökéletességre való törekvésen, a szelekción alapult. Szóval te sem várhatsz esély egy átlagos nőtől, hacsak nem vagy hajlandó durván lejjebb adni az igényeidet, de ezt már megírtam néhány válasszal feljebb.
2016. jan. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
25%

#16

Látod kérdező leírták, hogy nem a magasságoddal van a gond, de azért megkapod, hogy a kedves hölgyek biztos nem járnának alacsony férfival és ez nem felszínesség szerintük :)


Valamelyik nagyon okos azt írta, hogy próbálkozz alacsony nőknél. Deh, komolyan mit gondol az ilyen? Hogy a kérdező ezzel a magassággal odamegy a 180cm-es nőhöz és nem érti miért utasítják el?


"Csak lukra mész", "rágröcsölsz" - az alacsony, átlagos arcú férfiakat egyből negatívan állítják be a nők, míg a magas jóképűeket alapértelmezetten pozitívan és csak a sokadik pofáraesés után kezdik sejteni, hogy valami nem stimmel. Ennyit az esélyekről...


Én is megkaptam már párszor, hogy 170cm vagyok és az milyen alacsony. Az a nő, aki így gondolkodik igazából nem párt akar maga mellé, hanem csak villogni az utcán a magassarkújában. Az ilyen felszínes nőkkel nem érdemes foglalkozni. 30 felett már lehet nem lesz gond a magasságoddal, amikor nevelni kéne a magas menőcsávó gyerekeit, aki lelépett és gyerektartást néha fizet, néha nem.


#18

Azt továbbra sem fogom fel, hogy a magasság hogy áll összefüggésben az erővel és biztonsággal...


A kövér nőket azért nem szokták szeretni, mert az elhízás az egészségtelen életmódra utal és ha már valaki huszonévesen erősen túlsúlyos, azzal mi lesz később?

Ezzel szemben az alacsonyság - amin nem lehet változtatni - semmilyen egészségügyi negatív hatással nincs a jövőre. Csak hát ugye nem lehet villogni az utcán a barátnők előtt ugye...


#21

Na megint előjött a szelekció :D meg a tökéletesedik az ember :D

Szóval te a péksütemény frissességét meg az autókat hasonlítod össze az emberi kapcsolatokkal, ja, látom tökéletesedik, veled az élen...


Szóval a magas, jóképű, agyatlan, bunkó apuci kocsiját bömböltető hülyegyerek fennmaradására törekszik a természet. Értem.

2016. jan. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
0%
Átlagon aluli vagy, keress átlagon aluli lányt.
2016. jan. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan lányt keress,aki nem magasabb nálad. Hanem kb akkora mint te .
2016. jan. 29. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
46%

'Azt továbbra sem fogom fel, hogy a magasság hogy áll összefüggésben az erővel és biztonsággal...'


Ez most komoyl? Képzeljünk el két arányosan ugyanolyan izmos férfit. Az egyik 160 cm, a másik 180. Na melyik fog inkább megvédeni a kardfogú tigristől?

De ezt te is tudod nyilván, csak játszod az eszed.

2016. jan. 29. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
48%

Az a baj, hogy egy magas lány (180+) nem fog veled járni, mert az a magasságkülönbség már a másik irányba is durva. Én 160 vagyok, párom 185 körüli és alig érem fel. Eddig inkább nála alacsonyabb barátaim voltak, de azért mindegyik magasabb volt nálam legalább egy picivel. De 20 centi fölött már megérzed, hogy van különbség. Az még cuki is, ha a lány lábujjhegyen áll hogy felérje a srácot, de ugyanez fordítva? Meh. Nem csak az, hogy kívülről nézve nevetséges de rettenetesen nem is férfias.

Egy 180+os lány még talán össze is jön egy nála picit alacsonyabb sráccal. Nem mindegyik, de ott jellemzőbb.


Ők hozzá vannak ahhoz szokva, hogy vannak náluk alacsonyabb emberek.


Viszont én itt vagyok az éppen 160 centimmel és kb 2 ismerősöm van, aki nem fiatalabb nálam és alacsonyabb... És rettenetesen zavar, amikor velük beszélgetek, mert annyira megszoktam már, hogy mindenki magasabb nálam. Még azért egy 165cm körüli lánynak is megszokás, hogy a legtöbben magasabbak nála. Fura, ha látod a másik feje tetejét állva, nem szoktad... Pont ezért, mivel engem konkrétan zavar, ha nálam alacsonyabb lánnyal akár csak beszélgetek, bele is lennék betegedve, ha nálam alacsonyabb fiúval kéne járnom. Annyira zavaróan szokatlan. Biztos meg lehet szokni, de úgy nem fog vonzalom kialakulni, ha alapból ennyire negatívan indul valaki.


Ez nem ilyen esélyadós dolog, ez a játék nem arról szól, hogy fair... Ha valamivel meg tudod fogni a másik embert, felkelted annyira az érdeklődését az elején, hogy megérje neki, akkor oké. De csak jótékonyságból nem fogunk veled ismerkedni. Nekem is volt 165cm körüli magas pasim, és meg se fordult a fejemben, hogy zavarjon a magassága. Mert nem arra figyeltem mert az már éppen megvolt, hogy magasabb nálam annyival ,hogy ne frusztráljon, hogy szokatlan, de a személyisége az első pillanattól megfogott annyira, hogy ne ez legyen az elsődleges, fel se tűnt sokáig úgy igazán. De ha ez az első, amit meglátunk rajtad, mert nincs semmi feltűnőbb, akkor sajnos nem lesz esélyed.

2016. jan. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar ha valaki alacsonY, mert en is az vagyok. A kornyezetemben van par alacsonyabb ferfi es mindenkinek van baratnoje, felesege. Mi 30-on feluliek vagyunk, nem tudom a fiatalabbaknal miert van ez a sok kulsoseg.
2016. jan. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:

#25

A magasság továbbra sincs összefüggésben az erővel és a biztonsággal. Magasságtól függetlenül bárki tud edzeni. Attól, hogy valaki magas még nem jelenti, hogy erős is. Lehet a pofája nagyobb, de ez édes kevés egy küzdelemben.


A példádra visszatérve, ha mindkét férfi izmos és edzett, akkor mindkettő meg fog tudni védeni. Viszont ha az alacsony edzett, a magas pedig nem, akkor szimplán a magasságával nem fog megvédeni semmitől sem.


Bár ahogy látom feleslegesen magyarázok itt bármit is, csak lepontozást kapok, meg ilyen idióta példákat. Benned az van, amit a média beleégetett a kis tizenéves fejedbe, hogy a férfi legyen magas, jóképű. Minden más lényegtelen.

Maradj csak felszínes, remélem majd egy napon álmaid férfija fog elhajtani, mert a mellbőséged nem üti meg az elvárt szintet.

2016. jan. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
21%
Én pl magasról teszek a médiára! De nem kell alacsonyabb pasi! 165cm er vagyok.
2016. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
8%

Annyira szánalmas ahogy megmagyarázzatok, hogy nem számít a férfi magassága és felszínes vagyok...

Azzal vitatotkozol, hogy nekem csak az számít, hogy legyen magas meg jóképű a férfi, de ez csak a fejedben van.

Akàrmit mond a média meg sírtok itt, egy alacsony fèrfi soha nem lesz férfias.

Evolúciósan így vannak összerakva a nők.

Lehet telesírni a netet, de ez nem fog soha változni.


Te is csak túlkompenzàlod az alacsonyságodat.

2016. jan. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!