Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarja a nőket ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket ennyire a magasságom?

Figyelt kérdés
161 cm vagyok és minden nő visszautasítja a próbálkozásomat. Próbáltam élőben és társkeresőn is, de sehol se jártam sikerrel. Nem bunkó módon próbálkozok náluk, de ők mégis nagyon rondán szoktak visszautasítani. Nem értem őket, hogyan tudják a külső alapján rögtön eldönti, hogy nem kellek nekik. Legalább egy esélyt adhatnának, hogy megismerjenek. Mit csináljak ilyen külső adottsággal?
2016. jan. 28. 21:18
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:

#30

Még szerencse, hogy nem minden nő van ilyen selejtesen összerakva, mint te. Egy normális nőt nem érdekli a férfi magassága (bizonyos mértékeken belül) és tudod miért? Mert nem ilyen felszínes, mint te. Egy nő boldog párkapcsolatot szeretne és nem az utcán villogni a barátnők előtt.


Boldog vagyok, hogy soha nem kellett megismernem téged.

2016. jan. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 anonim ***** válasza:
Nem vagy te kicsit álszent? Vagyis te elvárod, hogy a csajod magas legyen és jól nézzen ki, de veled tegyen kivételt? háhh :D
2016. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 anonim ***** válasza:
58%

30-as!

Kisanyám. Lehet hogy csak 160 cm vagyok, de úgy megraklak férfiasan hogy nem bírnál felállni a remegő lábaiddal. :D

Csak egy kicsit vagy buta, beképzelt és felszínes. Csak egy hangyaf.@sznyit. :)

2016. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:

#32

Ezt pontosan mire írtad?

2016. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:

Látom van mit túlkompenzàlni.

Majd mindjárt megmagyarázzátok, hogy a nők többsége nem is a magas férfiakat preferálják.


Egy nőnek van bármi elvárása és máris felszines :)

160 centisen valszeg szüzen fogsz meghalni, kicsit vegyél vissza dugo.

Tiszta fasizmus, hogy én nem tudok férfiként tekinteni egy egy fejjel alacsonyabb 'fèrfira'.

2016. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:

"160 centisen valszeg szüzen fogsz meghalni"

Ezt már buktad. :D Sőt! Volt már dolgom, nálam magasabb nővel is.

Ez a kis dugó, jól bedugaszolná a lyukadat. :D

Nem tudsz férfiként tekinteni egy nálad fejjel alacsonyabbra? Te dolgod amúgy, de én meg nem tekintem nőnek az ilyen primitív lotyót. :)

Te egyébként valami egoista, öntelt f.@sztarisznya vagy. Igaz? :D

Teletankolhatom a lukadat? :D

Cuppantalak kisanyám! :D

2016. jan. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:

#35

Attól, hogy te felszínes vagy és lenézed az alacsony férfiakat, még nem azt jelenti, hogy a többi nő is ilyen.

Sehol nem írta senki, hogy egy nőnek ne legyenek elvárásai, különben felszínes lesz.

Te is alacsony vagy, akkor meg mit pattogsz? Mi a minimum elvárt magasság számodra?

2016. jan. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:
Nálad magasabb nővel persze. Ordít rólad a frusztráltság meg ez stílus...ezért okádik tőletek mindenki. Nők, igazi férfik...mindenki.
2016. jan. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

Tényleg ordít? Nem is tudtam. :D Nem is hallom. :D

Dugunk-e egy fergetegeset? :D

Egyem ki a kis lucskos puncikádat. :D

2016. jan. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
160 centis haverom felszedett egy ~160 centis csajt, előtte neki is durva komplexusai voltak emiatt. Netes társkereső volt, elsőre remegett is, mi lesz ha nagyon magas. Ne add fel, hajrá, csak jó célközönséget válassz.
2016. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!