Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért zavarja a nőket ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavarja a nőket ennyire a magasságom?

Figyelt kérdés
161 cm vagyok és minden nő visszautasítja a próbálkozásomat. Próbáltam élőben és társkeresőn is, de sehol se jártam sikerrel. Nem bunkó módon próbálkozok náluk, de ők mégis nagyon rondán szoktak visszautasítani. Nem értem őket, hogyan tudják a külső alapján rögtön eldönti, hogy nem kellek nekik. Legalább egy esélyt adhatnának, hogy megismerjenek. Mit csináljak ilyen külső adottsággal?
2016. jan. 28. 21:18
1 2 3 4 5 6
 11/51 A kérdező kommentje:
Alacsony nőknél szoktam próbálkozni.
2016. jan. 28. 22:28
 12/51 anonim ***** válasza:
25%
Nem a magasságod miatt küldenek el a legtöbben, hanem azért, mert ezt frusztrációnak éled meg, és emiatt negatív a kisugárzásod. Ismerek én 160 centis srácot, aki megdugta a fál várost, mert jó arc, poénos, határozott, nincs emiatt gátlása, vagy nagyon tudja kezelni. Ha 150 centis lánnyal ismerkedsz, nem fog önmagában elhajtani azért, mert 161 vagy.
2016. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 anonim ***** válasza:
9%
Szóval próbálkozol.. Ez az a fajta reménytelen keresést jelenti nálad, hogy mindegy, csak rés legyen a lába közt? Nem a külsőségekre értem. Gondolom a célod nem csak egyéjszakás kapcsolat lenne hanem már készen vagy komoly kapcsolatra. A külsőd miatt pedig elutasításokat kapsz.. Nézz kicsit magadba is. Az egy dolog, hogy alacsony vagy, de párt is úgy keresel, mintha egy üzlet kirakatából néznél magadnak egy bizonyos dolgot. Az egyik nem vált be akkor legközelebb a másik fajtából veszel le a polcról.. Mintha állatok lennénk komolyan mondom.
2016. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/51 anonim ***** válasza:
68%
Még most sem sikerült megérteni az alacsony/ronda/kövér/sovány stb. pasiknak, hogy a vonzalom az élethez hasonlóan nem az igazságon, hanem az ösztönökön alapszik. Attól hogy te nem tartod igazságosnak és hangot adsz mindenféle fórumon és emberi jogi szervezetnél, a nők ösztönei nem fognak megváltozni és sajnálatból egy "gyengébb" egyedet választani. Márpedig a szerelem azon néhány evolúciós maradvány egyike, amely 100%-ban változatlan módon megmaradt az őskorból, amikor még az ember az állatvilág része volt és csak a legerősebbek maradhattak életben. Gyakorlatilag ma is ez történik tudat alatt csak "humánusabb" formában. Tehát annyiból jobb a helyzeted, mint egy ősemberé, hogy nem feltétlenül fenyeget téged a közvetlen kihalás veszélye, hiszen te is találhatsz olyan lányt, akinek olyan problémái vannak, amelynek tudatában, kompromisszummal hajlandó elfogadni téged. Persze tudom, hogy ez nehéz, pont a fentiek miatt, és mondom mindezt úgy, hogy én is alacsony vagyok, de sajnos ez az igazság. Vagy a beletörődést választod, vagy egy bizonyos mértékben lejjebb adod az igényeidet. Például meglátod a pozitív tulajdonságokat egy 80 kilós molett csajban és elfogadod őt minden hibájával együtt.
2016. jan. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
0%
vegyél magadnak fleshlightot inkább.
2016. jan. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 A kérdező kommentje:

Nem görcsösen keresem a nőket és nem is csak egy lyuknak tekintem őket. Nem tudom honnan szedtétek ezt. Kisugárzásomat tekintve pozitívan álltam hozzá a dolgokhoz. Mikor elkezdtem ismerkedni önbizalommal próbálkoztam, de annyira rossz visszajelzéseket kaptam, hogy egyre mélyebbre kerültem. Szerintem sokan így lennének vele 5 év próbálkozás után.

Úgy veszem le a commentekből, hogy itt ellenem vannak az emberek.

2016. jan. 28. 22:52
 17/51 anonim ***** válasza:
0%
pár sorral még nem ismerjük ki a személyiséged. Dolgoztam már bunkó, vékony, kopasz, alacsony gyerekkel. A hozzá hasonlóak egyedül fognak megdögleni! :)
2016. jan. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
28%

Ezt annyira szeretem a férfiak ezen dumáját, hogy 'legalább egy esélyt adj'.

Mintha az így járna.

161 cm, a nő átlag alatt van, a férfi átlaghoz képest főleg sehol sincs.

Nem ellened vanank az emberek. Egyszerűen nem szereti a többség az alacsony férfiakat, kövér nőket stb.

Egy férfi legyen minimum velem egy magas, jobb esetben kicsit magasabbb.


Tudod erő, biztonság, férfiasság, ezeket nem tudod nyujtani. Ilyen egyszerű, mindenféle rosszindulat nélkül.

2016. jan. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:

Amennyire én tudom illetve olvastam itt (gyk-n) volt olyan is aki megmondta.

"Nem igaz h nem veszed észre h a magasságoddal van a baj nálam egy alacsony pasi csinálhat amit akar, esélye sincs."


Ha nézel Trónok Harcát rájöhetsz h Tyrion-nak is csak a fizetősök jutottak.

Részvétem , mindazon által még egy 180-as pasiért se rajonganak feltétlenül a nők csak h tudd. Általában az alakodat és az arcodat nézik.

2016. jan. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 anonim ***** válasza:

Én 160 cm vagyok, de nem igazán volt problémám ebből.

Én meg úgy vagyok vele, letojom hogy alacsony vagyok. Jól érzem magam így is a bőrömben. Szexkapcsolatban, volt nálam magasabb partnerem is. Párkapcsolatban, tőlem kisebb vagy egyforma magas lányok- nők.

Sosem problémáztam ezen.

Rengeteg, gyönyörű szép, alacsony nő van egyébként.

2016. jan. 29. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!