Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért pont ilyen nőket fogok ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont ilyen nőket fogok ki?

Figyelt kérdés
Akikkel randiztam nők, mindegyik elmondta, hogy mekkora szemét volt az ex-velük stb. már szó szerint nekem sírtak. És a végén mi lett? Az összes az exével lett kapcsolatba újra.. Most komolyan ekkora nyomor.lt. nőket fogok ki mindig?? Elment a kedvem teljesen. Máskor ha egy nő kezdeményez, meg mondom neki t@k@rodj az exedhez.

2016. jan. 25. 00:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Rohadt mázlista. Engem még az alja nők is elkerülnek.
2016. jan. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Ez mázlista?. :D Cserélhetnénk szerepet, kíváncsi lennék, hogy milyen érzéseid lennének amikor egy nő játszadozik veled,és a végén az exéhez megy. :D
2016. jan. 25. 00:08
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a kezdeti, beszédes jelek elkerülték a figyelmedet. Az, aki szidja az exét, az nincs túl rajta, a szerelemnek ugyanis nem a harag az ellentettje, hanem a közöny. Akik még érzelemdúsan beszélnek az előző kapcsolatról (a düh is érzelem), azok bizony még nyalogatják a sebeiket.


Valószínűleg megértést, vigaszt kerestek nálad, amit megkaptak, aztán rájöttek, hogy csak áltatják magukat, nincsenek még túl az exen, és és inkább megpróbálják újra.


Nem hiszem, hogy szándékosan bántanának, persze megértem a haragod. Annyit tudok tanácsolni, hogy olyannal ne kezdj ismerkedni, aki nemrég szakított, és/vagy még gyakori téma nála az ex.

2016. jan. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

3#. Köszi a jó tanácsokat.

Az a baj, én tényleg ilyen nőket fogok ki sorra.. Fogalmam sincsen,hogy csinálom. Azok a nők is akik nálam kezdeményeznek, nyilván a sex-et hiányolják ezért jönnek velem beszélgetni, hogy vidítsam őket a rossz kedvükből. És ha engem ott hagy mert most bocs, megyek az exemhez, akkor ki vidít, és jó pofizik?

2016. jan. 25. 00:24
 5/19 anonim ***** válasza:
Az a legjobb, mikor tetszik nagyon a lány meg, ilyenek, de ő a pasiját szereti (vagyis exét), nem pedig téged, és neked meséli, hogy milyen volt vele dugni.
2016. jan. 25. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Gondolom, csupán kedvességből és udvariasságból meghallgatod, vigasztalod, támogatod ezeket a lányokat, nekik pedig éppen erre van szükségük, még ha nem is tudatosan.


Nagyon könnyű ám a vonzalmat a szükséglettel keverni... Azt hiszed, érdekel a másik, pedig csak jól esik, hogy állandóan bókol, mert éppen nullán van az önbizalmad, és erre van szükséged. Az ember pedig húz arra, aki megadja, amire éppen vágyik.


Még egyszer mondom, ez nem tudatos, és ez nem a te hibád, mert ez nem rólad szólt, hanem róluk, és a fájdalmukról.


Az utolsó kérdésedre pedig: Remélem vannak barátaid, és ők vigasztalnak. Ha nem, úgy írd le veszteségnek, vond le a tanulságot, és lépj tovább. Gyanítom, még kezdeti fázisban voltatok, így te sem voltál szerelmes, csupán értetlenül állsz a dolgok előtt, no meg az egódnak sem esik jól, ha valami lelki szemetesládának használ.


De én a helyedben a pozitív dolgokat szűrném le: Ezek szerint jó hallgatóság vagy, jó beszélgetőpartner, lehet rád számítani, támasz vagy a bajban. A következő, exmentes lány értékelni fogja! :)

2016. jan. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Igen. Kedvességből, udvariasságból hallgatom meg és próbálok neki segíteni , és vidítom, hogy ne legyen annyira le tőrt. De ami sok az tényleg sok. Ha az exéhez akar vissza menni, akkor mondja meg nekem, hogy bocs, ennyi volt.

Persze, vannak barátaim. Ki álltak mellettem, jól el is küldték a nőt a pics.ba szó szerint. Utána hozzám jött sírni, hogy milyen bukó haverjaim vannak.. Mondtam neki, kölcsön kenyér vissza jár. Szóval nem szeretem ha valaki hülyére vesz.


És remélem tényleg, hogy lesz már egy normális nő aki többre értékeli a jó beszélgetéseket. Valóban jó beszélgető partner vagyok, sokat szoktam beszélgetni a nőkkel.

2016. jan. 25. 00:37
 8/19 anonim ***** válasza:

Mondjuk az utolsó kommented nekem nem szimpatikus, egy felnőtt ember rendezze maga az ügyeit, és ne a haverokat küldje rá a másikra, mert ennek durcás ovis beütése van, és hidd el, ezt sem szeretik a lányok.


Valamint továbbra is azt mondom, hogy nem szándékosan tették,gyanítom, ha sír, és össze van törve, akkor nem azon jár az agya, hogy kivel szúrjon ki, hanem próbálja összekapni magát - Ehhez voltál te segítség.


Szép? Nem. De követünk el hibákat, és nem az a megoldás rájuk, hogy küldjük a haverokat. Tanulj meg veszíteni, és kiismerni az embereket, akkor kevesebb kellemetlen pillanat ér majd.

2016. jan. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Mostanában nem is beszélek nőkkel.

Mert csak a csalódás érne, ha nem beszélek velük akkor nincsen csalódás sem..


Amúgy meg ez a haveri story úgy volt, hogy elmeséltem neki, hogy kihasznált a nő érzelmileg, már játszott az érzéseimmel. Szóval erre a haverom berágott de nagyon. Mondta, hogy adjam meg a csaj elérhetőségét, de én mondtam neki, hogy hagyd a fenébe. De akkor is erőltette.. Aztán meg adtam neki mert már veszteni valóm úgy se volt vele. ( De a végén jót nevettem rajta az biztos.! )


Tehát most itt állok és várok, egy olyan nőre aki nem csak játszadozik velem. Bár.. ilyet ritka is találni.

2016. jan. 25. 00:53
 10/19 anonim ***** válasza:

Ritka. Meg nehéz is. Senki nem mondta, hogy könnyű, egy kapcsolat baromi sok "meló", figyelem, csiszolódás, pont ezért nem is megy akármivel. Jó pár "nem megfelelő" egyénnel kell hozzá randizni, próbálkozni, mire jön az az ember, akivel működik.


Ezért sem értem, hogy miért keserednek el egyesek, nem csak itt, egyébként is, ha pár próbálkozás nem jön össze. Persze, hogy nem. Mivel nem akarunk akárkivel összeállni, hogy aztán létezzünk egy szerelemmentes, konfliktusokkal terhelt katyvaszban, ezért bizony sok energiát kell belefeccölni.


Hé, van jó hír is. Megéri! :)

2016. jan. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!