Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most fogok először találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogok először találkozni a szülőkkel, és apukának pont születésnapja van. Vegyek neki ajándékot?

Figyelt kérdés
22éves srác vagyok, barátnőm 20éves, másik városban lakunk, máshova járunk egyetemre, így max hétvégente látjuk egymást. Nagyon odavagyunk egymásért, 3hónapja ismerkedtünk meg és azóta járunk össze. Szüleivel még nem találkoztam, most lesz az első alkalom, és most láttam iwiw-en, hogy pont azon a hétvégén lesz születésnapja apukájának, amikor megyek. Páromat minden alkalommal meglepem egy csokival és/vagy virággal, de most igen tanácstalan vagyok.. Vegyek neki egy üveg bort? És akkor Anyukának is vigyek virágot, mert az hogy néz ki, ha neki nem viszek semmi? Első alkalommal nem fog túl tolakodóan hatni?
2010. márc. 27. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:

dehogyis :) ha nem vinnél szülinapjára semmit egyenesen bunkóság lenne :) a bor jó 5let de ne vmi tesco-gazdaságosat xD.. sztem anyukának egy szál gaz azt jóvan...

18/L

2010. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igen vigyél neki egy bort mindenképpen, ne menj üres kézzel. az anyujának is egy bonbont. nem leszel tolakodó, ez csak jólneveltség.
2010. márc. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyél egy fél disznót oszt süssétek meg
2010. márc. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!