Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért pont ilyen nőket fogok ki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért pont ilyen nőket fogok ki?

Figyelt kérdés
Akikkel randiztam nők, mindegyik elmondta, hogy mekkora szemét volt az ex-velük stb. már szó szerint nekem sírtak. És a végén mi lett? Az összes az exével lett kapcsolatba újra.. Most komolyan ekkora nyomor.lt. nőket fogok ki mindig?? Elment a kedvem teljesen. Máskor ha egy nő kezdeményez, meg mondom neki t@k@rodj az exedhez.

2016. jan. 25. 00:02
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Persze,hogy nem akar akárki, akárkivel össze jönni.. Nyilván csak olyannal jövünk össze akivel szimpatikusak vagyunk egymásnak. Ha nincs szerelem akkor nincs értelme a kapcsolatnak, vagy is én még ilyet nem láttam.


Sosem érdemes egy nő után bánkodni, mert van még a világon ezer, akik kapcsolatot keresnek. Csak lehet, hogy pont rosszat fogtam ki.. Meg eshet bármi.


Na és mi az a jó hír?! :D

2016. jan. 25. 01:04
 12/19 anonim ***** válasza:

Leírtam :)


Az, hogy megéri az energiabefektetés, mert elég nehéz a párkeresés, sok a csalódás, de ha megvan az az ember, akire vártál, akkor az feledteti.

2016. jan. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy sok energiát fektettem bele. Szóval most "újra fel kell töltődjek," hogy megint a régi magam legyek, és magamat adjam. Nem ilyen egyszerű ez.


De bízom benne, hogy valami hamarosan ki alakul és lesz valami már. Mert a külsőségemmel, és a belsőségemmel eddig nem volt panasz.

2016. jan. 25. 01:09
 14/19 anonim ***** válasza:
Kitartást, drukkolok hozzá!
2016. jan. 25. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Hehe. Köszi! :D

Majd lesz ami lesz. :P

2016. jan. 25. 01:29
 16/19 BlackSword ***** válasza:
Már bocsi, de nem értem a kiakadásod... Ha úgy viselkedsz, mint egy lelki szemetesvödör, akkor mit csodálkozol, ha beléd hányják a szemetet??? És mit lehet egy telehányt szemetessel tenni??? Kidobni...
2016. jan. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Empatikus vagy és úgy látszik ezzel vonzod a sérült lelkű Nőket. Korábbi randijaimon ha a csaj bármikor is önként szóba hozta az exét, akkor azonnal tovább álltam, és ezt javasolnám Neked is. Lesz olyan Nő akinek azért kellesz amilyen vagy és nem egy megértő "férfi pótléknak" használ.
2016. jan. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Remélem azért legalább megdugtad őket. Ha mégsem, legközelebb ki ne hagyd! :)
2016. jan. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18-as Xdd te kész vagy
2016. jan. 25. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!