Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőket tényleg csak sminkkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket tényleg csak sminkkel kell nézni?

Figyelt kérdés

A női és a férfi arc között ugye nincs akkora különbség, szóval egy nőt tényleg csak akkor kell szépnek vagy nem szépnek találni, ha finoman ki van sminkelve, ki van szedve a szemöldöke...

Mert smink nélkül nagyon ritka, aki tényleg gyönyörű.


2016. jan. 15. 20:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

basszus ezt nem unjátok még? :)


Van egy jóképű pasi, tegyük fel, hogy az, az ki is használja az adottságait, ha én jóképű lennék én is lefeküdnék minél több nővel.

Az ilyen embereknek nagyon különleges lányt kell találniuk ahhoz h lekössék magukat mellette.

De az ilyen ribifélék hosszútávra nem kellenek.

2016. jan. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akit szeretsz azt smink nélkül is gyönyörűnek látsz.
2016. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mindegy, mert lyuk van rajtuk és ez a lényeg XD
2016. jan. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1-es vok bocsi nem ida akartím írni :)
2016. jan. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ez egy baromság amit mondasz, pláne ez: "Mert smink nélkül nagyon ritka, aki tényleg gyönyörű."
2016. jan. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A női és a férfi arc között ugye nincs akkora különbség: :D ezt komolyan mondod? :D én 1 nőt se látok szakállal az utcán sétálni . Mert smink nélkül nagyon ritka, aki tényleg gyönyörű.ez nem így van mert sok ronda lány sminkeli magát pl ha kráteres az arca
2016. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Ekkora hülyeséget, b...meg!


Nem, nem csak sminkkel kell nézni!

2016. jan. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%

Én sminkre nem költök, inkább belülről megelőzök mindent. Egyszerű, magabiztos vagyok, ismerem az adottságaim és sz arok a többiekre ;)

Persze a szemöldököm a természetes formájára van szedve, a szépségnek belülről kell jönnie

17L

2016. jan. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ez hülyeség, én pl. csak annyira festem magam, hogy szemhéjtus, spirál a szememre, meg egy kis alapozó de az kb nem is látszik. Mégis sokan azt mondják, ne is sminkeljek úgy még természetesebb vagyok. Nem igazán van különbség a 2 arcom között, max a szemem hangsúlyosabb. :)


De nyilván ha buliba felszedsz egy nőt 10 kg sminkkel az arcán... szívesen én is megnézném őket reggel ébredés után smink nélkül...

2016. jan. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jaguar! Ezt te se gondoltad komolyan ugye, mert én most jót röhögtem rajta.. :DD
2016. jan. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!