Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak olyan pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak olyan pasik szép nőket meghódítani, akik SEMMIT nem tettek le az asztalra értük?

Figyelt kérdés

Nyugi én is ilyen pasi vagyok.


Szóval értethetetlen dolog.


Mindenki tudja, hogy ha ilyen nőt akarsz, akkor: 1. jóképűnek kell lenni (ez születés kérdése)

2. jó testűnek kell lenni, tehát gyúrni vagy valami menő sportot kell versenyszerűen űzni, mert ha te egy lúzer vagy.

3. karrier, anyagiak min. középvezető, nettó 300 ezerért, mert ha nem teszed, te egy ambícióktól mentes vesztes lúzer vagy.


4. egzisztencia, mert ha nincs te egy lúzer, aki semmire nem vitte.


5. szociális hierarchia felsőbb fokán kell lenni, mert ha nem vagy ott, te egy aszociális, unalmas, senki nem kedvel téged típusú magányos lúzer vagy.


6. szexmesternek kell lenni, mert ha nem te egy béna unalmas lúzer vagy, akit biztos a csajok mind utáltak téged.


Kihagytam valamit?


Ki az aki ezt bírja teljesíteni? Max. az elit férfiak, de pasik többsége nem elit férfi.


Akkor mi értelme elérhetetlen álmokat kergetni?

Magamat sem értem? Felszínes vagyok, azért bámulom meg a jó csajokat?


2016. jan. 9. 10:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
62%
Tehát csak azok számítanak a jó nő kategóriába nálad, akik pénzéhes ribik? Na ezért. Akik nem pénzéhes ribik, azokat ezek szerint nem veszed jó nőnek, akkor meg ne lepődj meg, hogy nem kelletek nekik..:) Igen, a leírás alapján felszínes vagy te is.
2016. jan. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Minden nő, aki csinosabb az átlagtól, annak az ehhez hasonló dolgok számítani fognak! Akár természetes szépség, akár festett hajú, sminkelt, sportos, kicsit szolis akkor is.
2016. jan. 9. 10:42
 3/20 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ, mit tartasz jó csajnak :) Bár a leírásodból kiderült, és tulajdonképpen ezzel meg is magyaráztad a problémád :D A pénzéhes, anyagias libáknak lehet, ezek az alap elvárások, de nem az összes "jó nő" gondolkodik így.


Egyébként szerintem sokan tudat alatt szándékosan ezt a kategóriát lövik be maguknak, mármint a nők körében, tudod, a tipikus alacsony, kövér, csúnya fiú, aki mindenáron igényes, hosszú combú bombázót akar, szerintem ez valahol tudat alatt igenis direkt van. Egyszerűbb folyamatosan a másik nemet hibáztatni, hogy olyasmire vágyik, amit ő egyszerűen képtelen megadni (pl magasság, vagy minimálbéres fizu mellett saját lakás), mint egy komoly kapcsolatban elköteleződni, vállalni az azzal járó összes kockázatot, és utána végül még ennek ellenére is hoppon maradni (mert ugyebár, van ilyen). Ha már az elején az elérhetetlent akarja, akkor minimális energiabefektetéssel él, és a maga lelki békéje a helyén marad, mert nem az ő hibája a sikertelenség, de ha esetleg egy kapcsolata bukna be, akkor mindenképpen szembe kellene néznie a maga hibáival is. Szerintem sokan ezt a szembesítést akarják elkerülni ezzel (ismét, tudat alatt), hogy a felszínes, dögös libákat hajtják.

2016. jan. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
27%

2: egyébként én csinosabb vagyok az átlagnál (abból kiindulva, hogy mennyire megnéznek az utcán, leszólítanak, hasonlók), de egyáltalán nem adok neked igazat abban, hogy ezek igazán fontos tényezők lennének a párválasztásban.

A jóképűség egyáltalán nem szempont nálam, inkább a mackós, mint a kigyúrt alkat jön be, a másik fizetése abszolút hidegen hagy, amíg tudja fizetni a számláit, egzisztencia összefüggésben a fizuval, néhány jó barát nekem elég, akikkel el lehet menni koncertre meg kocsmázni néha, de nem kell a társaság központjában lenni egyáltalán, a szex az elismerem, az valóban fontos, hogy működjön, de ez páros "sport", mindkettőnknek tudnia kell, ha azt akarjuk, hogy jó legyen.


Van ilyen férfi egyébként, egy csomó, aki tudja ezt teljesíteni.

2016. jan. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
Akkor álmodja magadnak elérhető álmokat, és azokért nem lesz felesleges küzdeni. szerencsére a világ tágas hely, sok minden van benne, nem csak a nők és a szex.
2016. jan. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
61%

1. Én sem vagyok jóképű. Amikor arcszőrzetet növesztek, kb. olyan foltokban Che Guevara-szakállas leszek. A fejem krumpli, kopaszodok. A kopaszodást szerencsére kopaszsággal el tudom tüntetni, lerántom nullással az egészet.


2. Több mint két éve járok edzőterembe heti 3 alkalommal. A testem kevésbé fejlődőképes, nem látszik nagyon, hogy aktívan mozgok, de legalább jobban érzem magam a bőrömben, mint akkor, amikor meló után egész nap tunyultam. Minden egyéb szteroid- és hormonszarokat mellőzök és mellőzni is fogok. Hardcore sportot nem űzök, bár valóban nagyon vagány a csajok szemében, de nem érdekel. Nem akarom tönkre vágni magam két év alatt.


3. Pontosan. nettó 250-300 alatt ilyen kis utolsó mentsvárnak tartanak a nők, hátha időközben még kifogják az aranyhalat, aztán ha nem jön össze az álom, az ideál, akkor majd 30 évesen esetleg összejönnek veled (bár kissé ronggyá használt állapotban). Hihetetlen, hogy a nők a férfiak alig több mint 1%-ára vágyik, azaz a top 1%-ára ebből a szempontból is.


4. Úgy tapasztalom, hogy kb. 30 évesen már megkövetelnek egy saját lakást/házat, és egy, a mobilitást segítő autót. Na most az sem mindegy, hogy milyen a lakás, és milyen az autó. Nyilvánvalóan egy másfél szobás csepeli lakásos, 25 éves suzukisnak lényegesen kevesebb az esélye a nőknél, mint egy Óbuda-testvérhegyi pofátlanul hatalmas családi házzal és 3 harckocsi méretű BMW-vel rendelkező formának.


5. Népszerűség Erről is beszéltem már sokszor. Ha nem vagy körülvéve nők tömegével, nincs a fővárosban legalább 3 klubtulaj, akivel spanolsz, akkor szevasz tavasz. Nekem egy nagyon jó baráti társaságom van, konstans 5-6 fő, akikkel mindig összejárunk, FB-on még saját chatcsoportunk is van, ahová naponta több száz sort vagyunk képesek írni. Szerinted egy nőnek ez a "népszerűség" elég lenne? Felejtsd el, ha azt gondolod, hogy igen. :D


6. Valami olyasmi. Viszont egy mindig visszautasított, folyton lekoptatott vesztes mégis hogyan legyen szexmester? Ördögi kör ez, a nők úgysem értik. Nekik a terminátor kell!


Mind nem teljesíthető. Maximum törekedsz rá, és akkor 2-3 pontban esetleg jobb leszel az átlagnál, de ez még mindig kevés, mert bármikor képesek lekoptatni olyan nevetséges ürüggyel, hogy nem tetszik nekik az anyajegy a képeden, vagy kék színű a szemed, vagy fél centivel nem éred el az általuk kritériumként támasztott 186 centis alapmagasságot stb. Nevetséges okok miatt nem szoktak általában a csajok összejönni a srácokkal, viszont nincs annyi sütnivalójuk, hogy a férfit megismerni kell, és nem elvárni, hogy az első képkockában világmegváltóan le tudja nyűgözni őket. De beszélhetsz ezeknek, a kis szuperhercegért sóvárgó macskajuliskáknak...

2016. jan. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
62%
Engem szép nőnek tartanak, hogy őszinte legyek szerencsés helyre születtem, vannak szép ruháim, igényes vagyok a megjelenésemre, jó végzettségem van, jó vagyok a munkámban, sportolok. Ezeket azért írtam le, mert általában ezek alapján sorol sok ember valakit a jó nő kategóriába. Ennek ellenére, nem várom el a barátomtól, hogy középvezető legyen, attól hogy nem keres minimum valamennyit még képesek a férfiak ápoltan kinézni, rendesen felöltözni. Lúzernek meg főleg nem tartom, amiért nem keres bizonyos összeget, mert én is dolgozom, tudom, hogy a legtöbb ember nem vezető pozícióba születik, hogy mennyire nehéz lépkedni a ranglétrán. Szexmester? Ezt a pontot felnőtt ember nem gondolhatja komolyan. Minden embernek más az igénye az ágyban. Igen fontos a szex, fontos, hogy jó legyen, de ugye te sem hiszed,hogy egy jó nő, nem élvez egy szimpla misszionárius pózban eltöltött hosszú szerelmeskedést? Attól hogy valaki jól néz ki, már egyből szerinted csak a kámaszutra a-tól zs-ig végigjátszása a jó szex neki? :D A jó test megint egy kifogásolható pont. Egyáltalán nem mindenkinek a túlgyúrt forma a nyerő. Nyilván ne legyen túlsúlyos a másik, de a görög félisten szobrok és az egészséges megjelenés között azért van különbség. Az első ponttal (jóképű) tökéletesen egyetértek. Bár, ha az ember utána néz, azért rájön, hogy nem csak a genetikán múlik a dolog, hanem pl hajviseleten, arc szőrzeten..stb
2016. jan. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

De Ő tuti, hogy amilyennek leírtam a fentebb.


[link]

2016. jan. 9. 11:27
 9/20 anonim ***** válasza:
48%

Leírom az én esetem. Bár nem vagyok pénzéhes liba, és mivel emberfüggő, kinek mi a jó nő, ehhez sem tudok hozzászólni (lévén, hogy nő vagyok).


Azt ne felejtsd el, Kérdező, hogy lehet, hogy megszereznél magadnak egy olyan bombanőt, amilyet elképzeltél, de a személyisége miatt pár nap után meg is válnál tőle, mert csak a külsejét vetted figyelembe. A külső pedig igen könnyen és gyorsan meg tud változni.


A másik, amit saját magamon tapasztaltam meg: ha boldog vagyok, szebbnek látnak és több férfi megnéz. Lehetőségem volt pár hónapig egy olyan állást betölteni, amit imádtam, és akkor éreztem magam 100%-ig boldognak, pedig nem kerestem magam halálra. Minimálbért kaptam, de amit a munkám során tapasztaltam, az sokkal többet adott.


És igen, ebben az időszakban ismertem meg egy férfit, akin talán a legtöbb nő csak átnézne, mert egy átlagos, csendesebb, picit pocakosabb 40-es férfi. Engem pedig megfogott a kisugárzása már az első percben, ahogy találkoztunk. Sokáig magam sem értettem, mi a fenéért vonz annyira. És akkor most jön a lényeg: rengeteget dolgozik, de nincs puccos állása. Nem keres sokat és nem is sportol. Egyszerűen csak figyelmes, kedves, úgy tud mosolyogni rám, hogy elfelejtem minden bajom. Ha vele vagyok, egyszerűen jobb napom lesz. Nem kell csinálnunk semmit, elég ha velem van.


Amikor elkezdtem őt jobban megismerni, akkor szerettem bele. Akkor már tudtam, hogy ez szerelem és kölcsönös. Mindketten egyszerű, hétköznapi emberek vagyunk. És találtunk egymásban olyan tulajdonságokat, ami megfogott és meg is tartott.

Mindenkinek van egy vagy két dolog, amit először megfigyel a másikon. Én a szemet nézem meg és a hangot figyelem. Úgyhogy bárki, aki úgy gondolja, hogy a pénztárca és a jó test a döntő mindenben, gondoljon bele, hogy élete szerelme talán nem ezt fogja figyelembe venni az első találkozás során. Ne legyetek vakok, ha találkoztok a nagy Ő-vel, csak azért, mert ti sablonszerűen gondolkodtok. Hatalmas hibát követhettek el ezzel, és lehet, hogy utólag megbánni már késő lesz. Az anyagiakat, házat, kocsit, stb. pedig együtt is meg lehet szerezni. Sőt, ez lenne a legjobb - szerintem. Egymást segítenétek az élet különböző területein.Egy jó kapcsolatban a két fél pozitívan hat egymásra.


Még egy jó tanács: Soha ne becsüld alá magad! Bármit elérhetsz, amit akarsz, ha igazán akarod és kitartó vagy.

2016. jan. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%
Vannak jó nők, akik kedvesek, meg rendesek, de még őróluk se tudnám azt elképzelni,hogy egy csóróval összejönnének... A nőkbe valami miatt szinte bele van kódolva, hogy csak az a jó pasi, aki jól keres, fix állása van stb...
2016. jan. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!