Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért akarnak olyan pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarnak olyan pasik szép nőket meghódítani, akik SEMMIT nem tettek le az asztalra értük?

Figyelt kérdés

Nyugi én is ilyen pasi vagyok.


Szóval értethetetlen dolog.


Mindenki tudja, hogy ha ilyen nőt akarsz, akkor: 1. jóképűnek kell lenni (ez születés kérdése)

2. jó testűnek kell lenni, tehát gyúrni vagy valami menő sportot kell versenyszerűen űzni, mert ha te egy lúzer vagy.

3. karrier, anyagiak min. középvezető, nettó 300 ezerért, mert ha nem teszed, te egy ambícióktól mentes vesztes lúzer vagy.


4. egzisztencia, mert ha nincs te egy lúzer, aki semmire nem vitte.


5. szociális hierarchia felsőbb fokán kell lenni, mert ha nem vagy ott, te egy aszociális, unalmas, senki nem kedvel téged típusú magányos lúzer vagy.


6. szexmesternek kell lenni, mert ha nem te egy béna unalmas lúzer vagy, akit biztos a csajok mind utáltak téged.


Kihagytam valamit?


Ki az aki ezt bírja teljesíteni? Max. az elit férfiak, de pasik többsége nem elit férfi.


Akkor mi értelme elérhetetlen álmokat kergetni?

Magamat sem értem? Felszínes vagyok, azért bámulom meg a jó csajokat?


2016. jan. 9. 10:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
63%

Érdekes, hogy azok a pasik, akik itt rinyálnak, valósággal a női nem szakértői, holott még közük nem volt nőhöz :D

Aztán mégis mitől vagytok ekkora szakértők?? :'D

Emberek, nézzetek már szét! Ti csukott szemmel jártok az utcán? Annyi átlagos, sőt átlagon aluli srác is látható nap mint nap bárhol (utca, suli, busz, bolt, orvos, ügyintézés során is) kézenfogva a barátnőjével, hogy el sem hiszem, hogy még mindig ez a tökéletes alfahím a mániátok :D

2016. jan. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
53%
10es nagyon egyszerű hogy ez miért van így. Ha nincs fix munkád és átlag fizetésed hogy fogsz családot fenntartani? Miből lesz etetve a gyerek stb? Jó persze ez távlatos dolog hiszen nem lesz rögtön házasság egy kapcsolatból de ettől még bizonytalan a megélhetése egy ilyen embernek. Lehet pénzéhesnek leszek titulálva de szerintem ha egy nő választ olyat keres aki ha nem is gazdag de tud hozni egy olyan anyagi állandóságot amire lehet építeni.
2016. jan. 9. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
45%
szép nő? ez egy átlag magyar nő elvárása apám ha valamelyik nincs meg kuka! de 30 év felett már jaj nekem nem fontos semmi se anyagiak se a kinézet az a lényeg hogy szeressen a férfi..... mekkora kétszínűek ezek a valamik...
2016. jan. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
65%

Nem egészen értek veled egyet.

Jó, én nem vagyok olyan bombázó, de azért értem is akadt jó pár jelentkező. De elhiszed, hogy a külsejük nem érdekelt? :D Olyan vőlegényem van, aki oké, nem csúnya, de átlagosnak mondanám objektíven. Persze nekem nagyon tetszik. ^^ Nem mondanám ápoltnak, rá kell szólni, hogy fogat mosson, fürödjön. XD Nyilván, nem ez fogott meg benne, hanem a többi pozitív tulajdonsága. Pénzben sem dúskál annyira, de nem is szegény, olyan átlag családból van. Tökre személyiség függő, hogy ki mi alapján választ párt. Nem szépségfüggő.

Amúgy meg ne haragudj, de olvasd el még egyszer a főkérdésedet. Nem érzed magad kicsit hülyén, hogy te szintén olyan emberek kegyeit keresed, akik szintén nem tettek le semmit az asztalra, csak megszülettek, és előnyös tulajdonságokat örököltek? :D

Mármint azt nem írtad hogy legyen normális, kedves, stb, amiért azért kell is csinálni valamit. Csak a szépséget emelted ki, amihez semmi nem kell. Amúgy meg ha te úgy látod, hogy ezeknek a nőknek ilyen az értékrendjük, amiket te felsoroltál, akkor én a helyedben örülnék, hogy békén hagynak XD Ettől függetlenül azért tudd, hogy vannak normális szép, vagy átlagos lányok is, akikre nem illik a felsorolásod.

2016. jan. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

Juuhj, miért lettem lepontozva, mit tettem? :D

14-es vagyok. Bár, ahogy láttam, mást is pontozgatnak le. Hát itt semmilyen vélemény nem jó, emberek. :D

2016. jan. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15-ös: az igazság sokszor fájdalmas, ezért pontoznak le minket. :)
2016. jan. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16: Az igazság maskarájába bújt hazugság, képmutatás a fájdalmas. Mint amikor beleharapsz a szép almába, és belül penészes, rohadt.
2016. jan. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Titusztitusz ***** válasza:
A jelenségre az a válasz, hogy:A legtöbb férfinek sajnos nincs semmi önkritikája...Ennyi...
2016. jan. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
#17: Igen, a hazugság és a képmutatás valóban fájdalmas. Mindenki tudja legbelül, hogy mi igaz abból, amit ide leírt vagy amit gondol. Más véleménye pedig nem számít, mert attól sosem leszünk boldogabbak. Főleg, ha idegenektől kapjuk, akik nem is ismernek. (Ez most nem feltétlen Rád vonatkozik, hanem általánosságban írom.)
2016. jan. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Na most kérdező, először is, attól, hogy megbámulok egy szép nőt, még nem azt jelenti, hogy meg akarom hódítani. Megnézem, mert jól néz ki és ennyi. Nem jönnék össze vele, mert egyszerűen teljesen külön világ vagyunk.


Azt miből gondolod, hogy akiknek szép nőjük van, azok letettek valamit az asztalra?

Az arcon nem tudsz javítani.

Izmosnak kell lenni, na most egy konditerembe járni azért nem egy olyan nagyon megerőltető dolog. Én is izmos vagyok, de nem szakadok meg attól a heti három edzéstől.


Az anyagiak, karrier pedig jöhet apucitól, havertól.

Tudod a mai világban attól, hogy valaki vezető beosztásban van az nem azt jelenti, hogy valamit letett az asztalra. Az én főnököm is olyan, hogy ha nem dolgozna alatta x ember, egyedül éhen halna, olyan életképtelen.

2016. jan. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!