Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinek van sok pénze,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek van sok pénze, akkor hol lehet találni olyan nőket, akik a pénzre mennek?

Figyelt kérdés

Ha például bemegyek egy diszkóba, akkor honnan tudjam, hogy melyek azok a nők, akik ha meg tudják, hogy van sok pénzem, simán lefeküdnek velem?


Természetesen nem a prostikra vonatkozik a kérdés, hanem azokra a nőkre, akik tipikusan a pénzes pasikra hajtanak.


2016. jan. 12. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak kicsapod a BMW kulcsát a pultra és várod, hogy jöjjenek a csalira.
2016. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Villogj a kocsiddal, bárhol bármikor találsz erre megfelelő "nőket" még akkor is ha kvazimodo vagy. Partnerkereső oldalakon pózolj az autódnál,a képeken legyen nyilvánvaló h tele vagy.Egy csomó "nőnek" leszel a férfi ideálja.
2016. jan. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol, csak azt kell sugároznod magadból, hogy van pénzed. Volt hogy egy ruhás boltban mikor fizettem, meglátta az eladó csaj, hogy mennyi készpénz van nálam és utánam rohant, hogy szeretne ismerkedni.
2016. jan. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Én a kannás bor szagú diszkót elkerülöm, a lányokat mindig elit helyen keresem. Elit szórakozóhely VIP részlegeibe. Ahol levágható hogy ha drágább pezsgőre meghívom felcsillan a szeme a leányzónak. Aztán beszélgetünk és adja a dolog magát. A lényeg maga a stílus, a férfiasság, a határozottság. Ha ez megvan a lány is becserkészhető. Én így élek már 2 éve mióta jól megy, igaz nem vagyok gazdag sem milliomos. Csupán egy jól kereső átlagpolgár Budáról aki megteheti hogy ilyen péntek-szombat estékre X6 vagy Mercedes-Benz E350 legyen a bérelt autó. De ezt a lányok nem tudják.;)
2016. jan. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Nem sokszor szoktam az oldalra írni, de most írok neked.

Vállalkozó vagyok, van több cégem is, köztük egy konditerem.

Nagyon sok nő vesz körül, főleg a teremben.

Hiába van feleségem, ott csalom, ahol tudom, ezt ő is tudja.

Ezért kapott tőlem egy maserattit, hogy elviselje mindezt.

Jó életkörülmények között él, míg velem van, ezt többször meg is beszéltük.

Nem csak egy mercedes s 500L autóm van, visszafogott, szolíd, fekete mindene.

Sokat járok a haverokkal szórakozni, van hogy külföldre is.

Általában a ruháimról, cipőmről, órámról, gyűrűmrűl, egész megjelenésemről levágják a nők, hogy tele vagy, de nem csak én hanem az ismerőseim is.

Soha nincs gond a csajozással, elég bemennünk egy helyre, máris levágják azok a nők akik az elegenciát keresik, hogy itt egy jó parti.

Persze ezt én is tudom, ki is használom mindegyiket.

Van hogy a feleségek is jönnek velünk szórakozni, de ilyenkor is mindenki félrekef.él, nem is nagyon érdekel.

2016. jan. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5ös,kedves vállalkozó,ha az s merci helyett egy magyar helyesírás alapszabályai könyvet vettél volna..

Bár gondolom,akkor azért mindene fekete, hogy kifejezze a tulaj értelmi szintjét XD

2016. jan. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

@00:41


Hagyjuk már ezt a helyesírást. A vállalkozó nem nyelvtantanár, szóval ne köss bele, ne irigykedj.

2016. jan. 13. 02:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!