Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehetséges az, hogy valakinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges az, hogy valakinek egész életében nem lesz kapcsolata? Lehet, hogy sosem fogok megfelelő partnert találni? Ti ismertek olyat aki egész életében nem találta meg az igazit?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 15:19
 1/5 anonim ***** válasza:
A megfelelő és az igazi között azért van egy árnyalatnyi különbség. Fogd fel úgy, hogy neked legalább van esélyed, időd keresgélni, nem kell pl. a frontvonalra menned még akkor is ha már szeretsz valakit. Szerintem az rosszabb lenne, úgyhogy mielőtt kesergésre adod a fejed, próbálj egy kicsit pozitívabban gondolkodni, mert ez növelheti a pártalálási esélyeidet is.
2013. márc. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát,ha valaki ilyen hülye...Hát úgy kell neki.Én sajnálni tudom az itt felgyülekvő 20 körülieket vagy felettieket is ezért.És még bemagyarázzák maguknak,hogy ez a helyes...

De az ő nyomoruk,nem az enyém.

2013. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az sokkal nagyobb szívás, ha volt már olyan, hogy úgy érezted, megtaláltam az igazit, de mégis elveszítetted. Onnantól kezdve azért nehezebb az ügy, mert lesz egy igen magas mércéd, már nem fogod beérni olyannal, aki pusztán "megfelelő" de megközelítőleg sem tudod úgy szeretni mint a régit. Szóval az még a jobbik eset, ha eddig MÉG nem találtad meg ellenben azzal, amikor már egyszer megtaláltad és már vége... Sajnos ez utóbbiakból ismerek párat, akik ugyan megházasodtak, gyereket szültek, de még idős korukban is a régi szerelmükön merengtek. Félek, hogy én is közéjük fogok tartozni, de azért bízom a sors kegyességében.
2013. márc. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így vagyok vele :( 18 éves vagyok, de még soha nem volt barátom... bár volt már olyan, hogy egy srác próbált felém közeledni, de valahogy nem találom az igazit, és elég béna vagyok ilyen ügyekben, sokszor csak később jövök rá, hogy érdekeltem volna a srácot, vagy csak a barátnőim világítanak rá...
2013. márc. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, olyan nincs. Egyszer biztos megtalálod az igazit, csak valakinek nem olyan könnyű.
2013. márc. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!