Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miből jön ez, hogy a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből jön ez, hogy a nők (főleg a vonzóbbak) mindenkit visszautasítanak, miközben manapság a férfiak oda se nagyon mernek menni?

Figyelt kérdés
Nem paradoxon ez? Kit utasítanának vissza, ha nem is nagyon próbálkoznak?
2016. jan. 26. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"Amikor a fül soha nem hall dicséretet, a szív egy idő után elveszíti a késztetést a próbálkozásra."
2016. jan. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Valahogy a nőknél is így van: senki nem gondolja, hogy bárkinek is kellene, ha nem is próbálkozik soha senki...
2016. jan. 26. 19:21
 3/12 anonim ***** válasza:

Odamentem, főleg vonzóbbakhoz. "Van barátom."


27/F

2016. jan. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Engem tuti visszautasítanak (és nem csak a vonzóbbak).

Egyébként, ha ránézek egy nőre, aki flegma, lenéző pofát vág, akkor már valahol az is egyenlő a visszautasítással szerintem.

Egyébként nézd meg a társkeresőket is, hogy egy nő mennyi ideje van fenn és mennyi kapott levele van.

2016. jan. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A nők eléggé bunkó dolognak tartják ezt.

Én általában próbáltam szóba elegyedni, nem konkrétan olyannal nyitottam, hogy: "Szia, van barátod?"

És nem is igazán utcán. Könyvtár, kávézó, koktélozó. De volt rá példa színházban is szünetben.

Mégis nekem nem is egy mondta, hogy mit képzelek magamról, hogy csak úgy odamegyek egy nőhöz?! Hogy lehetek ekkor tapló, hogy csak úgy megszólítok valakit, akit nem ismerek?!

2016. jan. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én megdicsértem egy-két éve pesten a Margitszigeten egy csajt, hogy milyen csinos, akkor határoztam el, hogy többet ilyet nem teszek, ugyanis a csaj reakciója az volt, hogy mindjárt odahivja a haverját, aki majd lerendez engem, mindezt pusztán annyiért, mert meg "mertem" dicsérni a csaj külsejét...
2016. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#6-os: Akkor te még jól jártál. Egyik haver paprikaspray-t kapott meg egy-két rúgást, hogy: "Perverz, nyomulós disznó!"
2016. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
76%

A szakadt Remus kipufogójú kormozós BMW-s agyba-főbe varrott irhájú atomtuskó taplógombák — ne félj — próbálkoznak náluk, és többségük sikerrel is jár. Aztán amikor egy kis nyámnyilának tűnő hétköznapias srác szeretné megkérdezni, merre van a Podmaniczky utca, a hülyék azt hiszik, hogy feleségül akarja venni őket, majd lekezelően hajtják el úgy a delikvens úriembert, mint a szart. :D


A (főleg vonzóbb) nők természetesen mindenkit visszautasítanak, aki 99%-ban nem üti meg a mércéjüket, de nincs is ezzel baj, keresgéljen mindenki a maga színvonalához hasonlóak között; a vonzóbb nők például a vonzóbb férfiak között.


Ja és még valami: miért is kéne kezdeményezni átlagos vagy az alatti srácként bárkinek, ha mondjuk az említett (főleg vonzóbb) nők makulátlan külsővel és kiváló dumával rendelkező férfiakkal veteti körül magát? Hm? Na erre válaszoljatok, leánykák!

2016. jan. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Hozzám egyszer egy férfi odajött és azt mondta, hogy szép szemeim vannak. Úgy meglepődtem, hogy nem is tudtam hirtelen mit mondjak. Azt hiszem annyit mondtam, hogy köszi szépen. Nem tudom mit kellett volna még mondanom. Talán összejöhettünk volna ha beszélgetésbe elegyedek. De zavarba jöttem. Azért nem kell azt gondolni, hogy minden nő végzet asszonya, mert korántsem. Én mindent elbénázok. Legalábbis eddig így volt. Szerintem a férfiak talán azért nem mennek oda már egy nőhöz, mert félnek a visszautasítástól, nehogy sérüljön az egójuk. A nők egy része meg attól fél, nehogy kihasználják őket,vagy bántsák őket, ezért inkább zárkózott.
2016. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, a nők azt szeretik, ha akkor és az próbálkozik, aki nekik tetszik és akkor, amikor ők szeretnék, de mivel az emberek nem egyformák, erre sincs általános magyarázat. Az viszont biztos, hogy manapság annyira bizalmatlanok az emberek, hogy idegenek között valóban gyanús, furcsa, ha megszólítanak valakit. Nekem mondjuk eszembe sem jutna, de elsősorban azért, mert semmit sem tudok az illetőről, még a korát is nehéz sok embernek megsaccolni, nem az egóról szól ez, csak olyan kicsi az esélye, hogy bennem fel sem merül, hogy ilyen helyzetekben próbálkozzak.
2016. jan. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!